Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после пристигна !!!


Recommended Posts

Дългоочакваната Октавия най-после пристигна !!! Преди 1h ми звъннаха от ЕТ и ме поканиха утре да отида и да си я видя!!! Ще ме посъветвате ли на какво да обърна внимание?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

И на мен днес ми се обадиха, че е дошла :D Утре ще оправяме договорите и почва да тече най-гадния срок за регистрация (защото е лизинг и няма как). Ама не са ми казали да ходя да си я видя. Може би защото я пръчахме от Пловдив, макар че живея в София (дълго е за обяснение). Но ако може да се види преди да ми я дадат сигурно ще се разходя до Надежда другата седмица.

Иначе на мен са ми казвали да гледам всички детайли внимателно. Първо дали има всичко, което е поръчано и второ да няма някакви дефекти (нещо ударено и т.н.). Подписвал се някакъв приемно-предавателен протокол, в който се описва всичко ако има някакъв проблем (по-добре да няма :D )

 

Между другото който е купувал нова Шкода ако може да сподели колко време го бавиха за регистрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Много безаварийни километри!

За гледане - гледай за драскотини, дали комплектацията на инструментите е пълна (включително скобата за сваляне на тасовете, ако си с тасове де). Ако е лизингова си вземи ЕГН-тата на всички роднини които ще карат колата - трябват ти за да им издадат пълномощни. И си чети всеки документ преди да подписваш. Че емоцията те разсейва и се подписваш без да гледаш - личен опит!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз чакам вече десетина дни за регистрация (мойта е имаше на склад), но за пълномощните ми казаха да нося шофьорската книжка на жената..

вече не издържам и утре ще им се обадя да питам какво става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта не е лизингова,но пък е 6+1 и ще почакам за допълнителните седалки :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта не е лизингова,но пък е 6+1 и ще почакам за допълнителните седалки :cry:

Доколкото знам само Октавия 1 имат подобна опция 6+1 :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите :D Да си ги карате много и безаварийно! И на мен вчера ми се обадиха, че са пристигнали камиони със стока :) А дано и мойте джанти са дошли 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата!!!

дълго и безавариино :D

 

 

 

Между другото който е купувал нова Шкода ако може да сподели колко време го бавиха за регистрация.

 

Аз чаках 2 седмици за регистрация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта дойде,днес ми се обадиха ,сутринта са ги регистрирали ,човека каза че трявало поне 30 коли да има за да дойде КАТ.Така че си очаквайте поръчаните автомобили и да знаете в магазина има само гумени стелки за октавия 2 .Отивам да се радвам на новата ми любовница..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта дойде,днес ми се обадиха ,сутринта са ги регистрирали ,човека каза че трявало поне 30 коли да има за да дойде КАТ.Така че си очаквайте поръчаните автомобили и да знаете в магазина има само гумени стелки за октавия 2 .Отивам да се радвам на новата ми любовница..

 

ЧЕСТИТО И НА ТЕБ!!!

Хубави дни за ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ :D

за 2 дена, 3-ма човека с нови коли от форума, обновяваме автопарка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите :D Да си ги карате много и безаварийно! И на мен вчера ми се обадиха, че са пристигнали камиони със стока :) А дано и мойте джанти са дошли 8)

 

 

Още ги няма :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за стелки казаха че другата седмица ще имат може и джантите с тях да дойдат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни дали имаш запалка.Преполагам ,че влиза в обурудването.Аз преди 3 години като си взех Фабиата не проверих и се оказа ,че запалката е само за украса.Отдолу нямаше нагревател!! ](*,) А след като си подписал протокола вече не можеш да кажеш,че не е имало при получаването.Успех Леко и безаварийно каране!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

досега съм обикалял из града, по скоро из Дружба и по Цариградско че е широко ,видях към 4-5 поста с полицаи и към 10+ катастрофи .Запалка има ,пепелник няма отзад а е кутийка но и не ми трябва ,мисля да не пуша за сега в колата, имаше и една мрежа в багажника, незнам дали е стандартно пшонеже ми казаха че няма и даже бях купил ама им я върнах.Някой знае ли колко пари са оригиналните стелки текстил+гума да знам дали си заслужава да ги чакам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok3, честито и на теб! Завиждам ти благородно, че вече ще я вземаш. Аз поне 1-2 седмици ще чакам още за регистрация.

 

имаше и една мрежа в багажника, незнам дали е стандартно пшонеже ми казаха че няма и даже бях купил ама им я върнах.Някой знае ли колко пари са оригиналните стелки текстил+гума да знам дали си заслужава да ги чакам?

 

И аз имам мрежа и мисля, че е стандартна. Ако си доплатиш ти слагат и още някаква допълнителна (май отстрани).

Аз си поръчах стелките направо с колата. 75лв. мисля, че беше цената, но ми казаха, че са само текстил, което мен ме устройва.

 

P.S.: И моята е същия цвят, но се пише "peArl", да си добавиш едно "a" на подписа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата ок3, много безаварийни колометри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен имаше мрежа, стандарт е. Стелките в Еуратек не ме изкефиха, купих си от Манията гумени за 48 лева, перфектни:)))

 

А да искам да добавя нещо дето ме вбеси. Начи казаха ми 20 дни, ок 20 дни чаках и я взех. Обаче как може бе, цигания, имаше гориво за 20км само, точно колкото да стигна до ОМВ-то. Баси селянията 40000 лева за кола, е поне можеха пълен резервоар да дадат....а да и като ми я даваха казаха да си сипа течност за чистачки понеже имало само 1/4

 

е тва е....Булгаристан :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамммм, това е така при всички представителства, които съм посещавал :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20км пак са добре. Аз мислех, че ще има за 1-2км, колкото да стигнеш до най-близката бензиностанция. В ЕТ ми казаха, че сипват 5л само и гумите били на 3 атмосфери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ама тъпаците бяха напомпали моята не на 3 атмосфери,а на 3,4 бара-горе долу около 4.Между бар и атмосфера има разлика-1 бар = 1,13 атмосфери за София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.