Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми Матадор


Марту

Recommended Posts

аз следя тези тестове ADAC и доколкото ги знам май все БФГудрич са все на първо или второ...ааа барум почти винаги са в десетката...

за мен по хубави зимни гуми от гудиър ултра грип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко от вас умеят да избират гуми?Като изключим евтините марки-направена с една цел,натам е въпрос само на избор.Няма перфектна гума-всяка си има недостатъци и предимства,които са чисто субективна работа.Но има едно нещо,което трябва да имате в предвид,защото много хора плачат напоследък

 

!!! Изисквайте сертификат за произход на гумите.Купувайте гуми само с произход(производство) Европа и Япония.Американските гуми за европейския пазар също се произвеждат в Европа-Фалкен,БФ Гудрич,Авон.Гумите произведени в Южна Корея закупувайте от официален вносител.Причината е следната:Азия стана огромен пазар на автомобили,но характерните климатични и икономически условия карат производителите на гуми ,да вадят различни версии на съществуващите продукти.Продажбата на азиатски тип гума срина авторитета на Гудиър във Великобритания,но от същото са засегнати почти всички производители.Гумите от Америка също имат проблем що се отнася до масовите размери ,поради факта,че начина на движение на една кола в Америка е различен от този в Германия.Да не говорим,че гумата за Тексас,не е тази за Вашингтон ипр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз следя тези тестове ADAC и доколкото ги знам май все БФГудрич са все на първо или второ...

 

Не е така, виж теста за 155/70 R13 тук: http://www.adac.de/Tests/Reifentests/So ... ageID=8772

 

Тук има тест и за 205/55 R16:

http://www.adac.de/Tests/Reifentests/So ... ageID=8772

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще добавя че БФ Гудрич са подразделение на Мишлен и не са американски гуми.

А що се отнася до теста на ADAC - това е за мен мерилото, друг е въпроса че гумите победители са винаги скъпи гуми, които не са ни по джоба, говоря за личен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.