Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отзиви от срещата на Соколски манастир


Recommended Posts

...Някои хора, предвид моята лична (диз)организация по събирането на парите за нощувките, не си платиха спането. Халал да им е, ако не се сещат! Общата сметка за нощувките е 1269.00 лв, следващия път няма да става така!...

Бат Миро, тази сума не е събрана цялата или част от нея ти се губи?

 

Аз съм насреща - искам да покрия половината от това, което не си досъбрал.

 

За следващия събор предлагам следното:

1. Избира се дата на провеждане;

2. Избира се място на провеждане;

3. Събират се нужните средства предварително. Примерно по един представител от Русе, Варна, София, Пловдив и т.н. събира парите за региона. Хората от по-малките градове и села пращат пари до най-близкия "пункт". След това всичко събрано заминава при организатора.

 

Убеден съм, че повечето колеги не са забравили да си платят умишлено. Което разбира се не ги и оправдава, защото първото нещо, което трябва да се направи като пристигне човек е да си плати сметката.

 

Предлагам да изчакаме 1 седмица. След този срок, който е предостатъчен за оправяне на сметките, ще сложа имената на неплатилите на 1-ва страница. Някой сега може да каже, че се "изхвърлям"..., но преди да го направи, нека първо да сомисли добре ситуацията :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета ставал е купон :D !? И аз си точих лигите да дойда, но новата кола ми запълни цялото свободно време. Въпреки, че в момента не съм със Шкода бих се порадвал да разгледам труда на останалите!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре следващия път ако има начин организатора да дава само капаро за резервация на стаите, а всеки после да си плаща отделно нощувката в хотела/манастира/квартирата - па да видим тогава дали ще има "забравили" да платят :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз споделям казаното от колегите по-горе. Природата беше чудесна, починах си идеално... И на мен не ми хареса разделението по компании или на регионален принцип, другият път трябва да се помисли и за това. От София дойдохме, мисля 7 коли.

 

А недоумявам, как може някой спокойно да се настани, да си изкара екстра и после да не си плати?! Та нали всички сме съмишленици? Аз платих лично на Миро, преди да си тръгна, а може би трябваше парите да се съберат предварително, в зависимост кой колко дни възнамерява да остане. Бях приготвил списък с никовете на всички, които бяха заявили, че ще идват, но така и не го дадох на Миро... А можеше там да се отбелязва кой е дошъл, колко време ще стои и т.н.

 

:x :x :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разделение имаше, усетих го още първата вечер!Сякаш всеки си беше с компания и така предпочиташе да си остане!Грешка №1, която се надявам да не повтаряме!
По-добре щеше да бъде вместо 3 огъня да направим един голям. Предложихме първо на "комшиите" (Пловдив повечето) които да се включат при нас но се оказа че 2-те маси не можеха да поберат хората и те предпочетоха да си останат там. Другия път дано да го поправим това.

И двамата сте прави, мисля :? За следващия път си го представам малко повече като "лагерен огън" - един голям в средата на поляната, всички да сме около него, а ако някой се сети да донесе и някоя китара, смятам че ще се получи хубаво.

За съжаление останах за малко, но часовете, които прекарах, ще ми останат като много хубав спомен. Вярно, не успях да се запозная с всички, ма живот и здраве, пак ще се съберем.

И още нещо - казвал съм го и друг път и някой може и да ми се разсърди, но това е факт: варненската група за пореден път показа клáса! И дайте да вземем една квартира за това момче - Мирослав Славов - в София, цéнен "Шкода-кадър" се оказа :lol::lol::lol:

Бат' Мирко :smt013 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам че за туй следващия път колите в кръг и хората вътре у кръга и ще се излиза само ако почне да прелива мехура :mrgreen:

Беше супер всичко и наистина останах с много добри впечатления за малкото време , което прекарах на събора , но следващия път повече.

Бат Миро за пореден път доказа , че е сериозен шкодаджия и добър организатор ... Поздравления !

 

П.П. Липсваше само една обща снимка за календара за догодина , но явно ни трябваше по - голяма поляна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разделение имаше, усетих го още първата вечер!Сякаш всеки си беше с компания и така предпочиташе да си остане!Грешка №1, която се надявам да не повтаряме!
По-добре щеше да бъде вместо 3 огъня да направим един голям. Предложихме първо на "комшиите" (Пловдив повечето) които да се включат при нас но се оказа че 2-те маси не можеха да поберат хората и те предпочетоха да си останат там. Другия път дано да го поправим това.

И двамата сте прави, мисля :? За следващия път си го представам малко повече като "лагерен огън" - един голям в средата на поляната, всички да сме около него, а ако някой се сети да донесе и някоя китара, смятам че ще се получи хубаво.

За съжаление останах за малко, но часовете, които прекарах, ще ми останат като много хубав спомен. Вярно, не успях да се запозная с всички, ма живот и здраве, пак ще се съберем.

И още нещо - казвал съм го и друг път и някой може и да ми се разсърди, но това е факт: варненската група за пореден път показа клáса! И дайте да вземем една квартира за това момче - Мирослав Славов - в София, цéнен "Шкода-кадър" се оказа :lol::lol::lol:

Бат' Мирко :smt013 !

 

За китарите спокойно можеш да разчиташ на мен. А ако знаеш и кръчмарски песни всичко ще е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За китарите спокойно можеш да разчиташ на мен. А ако знаеш и кръчмарски песни всичко ще е ОК.

 

за следващия събор - кръчмарски незнам, ама Черно Фередже може :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: само вземи китарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен на всички за всичко :D :smt044 =D>

 

Наманиячих се за доста време напред :mrgreen: На другия събор съм със 100% сигурност, вкл. на пистата с малката ралджийка :mrgreen:

 

Поздрав, дружина!

 

 

ПП- май подочух вълшебната думичка :arrow: :smt011 ха ха хаааа :smt009 другия път всички в погото ;):D

 

ПП2 - и фенове на 5nizza има наоколо гледам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам думи да опиша. Съборът се получи по як от миналогодишният. Запознах се с нови хора всичките готини. Поздрави и от Черни осъм днес минах за една бира оттам. Абе при нас беше по готино. Но следващият път трябва да сме с повече колици определено. Разделение се получи за съжаление. Първата вечер не беше приета идеята всички коли да настроят радиоприемника на 107,7 и се получи какакафония пълна. Имам предевид в събота. затова може да се обсъди за догодина и това нещо. Да предложението за един голям лагерен огън е перфектно. Китарите още по добре. И около огъня 4-5 скарио пирфектно. Според мен тук лоша шега изиграха пейките. Ако отсъстваха можеше да напраим погото. Колите в кръг и всички вътре пускат се навън само заради физиологични нужди. Есента или догодина пак ще сме на линия, ама нека да се ангажираме повече хора. Ако трябва от януари да решим къде сме за да се съберем като хората. Поздрави на Миро за перфектната организация на мероприятието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да споделя много ограничение впечатления от събора, но определено беше по-добър от този на Черни Осъм (BTW, penaowner разминали сме се за 15мин. Докато оставя наще си изчезнал :( ).

Изкам да изкажа специални благодарности на Миро (Хашек) за прекрансата организация! Много бях впечатлен и от грижата за околната среда, разбирайте раздадените пликчета за боклук.

Единственото което не ми хареса беше че не можах да остана. Все се надявам че следващия път ще имам и този късмет :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да споделя много ограничение впечатления от събора, но определено беше по-добър от този на Черни Осъм (BTW, penaowner разминали сме се за 15мин. Докато оставя наще си изчезнал :( ).

Изкам да изкажа специални благодарности на Миро (Хашек) за прекрансата организация! Много бях впечатлен и от грижата за околната среда, разбирайте раздадените пликчета за боклук.

Единственото което не ми хареса беше че не можах да остана. Все се надявам че следващия път ще имам и този късмет :mrgreen:

 

Поздрави

 

... и на мен не ми хареса, че не остана ;) хем да видя твоята красавица на живо, наистина на снимките изглежда супер, хем да си правят компания с моята, че тя остана самичка вечерта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление семейни задължения....

Но пък идва лятото. А аз честичко отскачам до моренцето. Вярно по-често до Варна, ама и до Бургас поотскачам. Ще пийнем по бира-две на твоя територия :smt044

 

Поздрави

 

PS: Мерси за комплиментите за колата! И аз си я харесвам много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не става дума за черпене а за компания :smt044

 

PS: Стига спамихме че модератора ще ни :smt014

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря най-сърдечно на Миро (Хашек), Ванката (vankovarnata), Павката от Русе (и неговата приятелка за разбирането :oops: ) , Митака (Skoda_Estelle) ! Както и на всички, които помагаха за организираното провеждане на събора.

 

Благодарности и на всички, които дойдоха, независимо със или без Шкодата си, независимо за колко време са останали и т.н. На мен ми хареса ужасно много :mrgreen: , надявам се догодина да повторим чудесното прекарване \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм...абе тука нещо ми се губи деее*а... Аз що не зема да мина другата седмица да се видим за по бира, а? Кофти, но пропуснах събора... Радвам се, че сте изкарали готино :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Еми начи с Один трябва да порепетираме предварително и да изнесем един концерт на които всички ще пеят. smile140 smile154 smile070 smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.