Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отзиви от срещата на Соколски манастир


Recommended Posts

Срещата на Соколски манастир (28.04 - 1.05.) беше повече от добра. Присъстващите бяха много, независимо, че очаквах по-голяма масовост. Естествено е тук да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Миро (Хашек) за перфектната организация и за усилията, които положи за реализирането й. Всички, които по една или друга причина не дойдоха изпуснаха страхотен теферич на поляната, топлината на вечерния лагерен огън, гонките на пистата, запознанстовото с много нови хора и др.

Мога само да съжалявам, че не бях с Mishelle-ка и да се нядявам, че на есен ще сме на линия заедно 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също споделям мнението на Юли, но за мен беше супер необяснимо защо софиянци след като 80% (примерно) от форума са такива на събора бяха толкова малко? Очаквах доста повече от тях да дойдат. :roll: Щеше ми се да ударя на пистата някоя от 100 конните Октавийки a025.gif От Варна, Русе и Пловдив като че ли се оказахме най-сериозни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях за мъничко, само съботата, хареса ми и ме хвана яд, че не оставам за по дълго.

от тези неща:

теферич на поляната, топлината на вечерния лагерен огън, гонките на пистата, запознанстовото с много нови хора

 

съм изпуснал вечерният огън и гонките- на есен ако има събор и имам възможност ще съм там.

 

а това защо от софия хората не са толкова колкото пишат във форума, какво значение има?? който иска и има възможност ходи който не- гледа снимки!!! Според мен повчето 'софиянци' са си отишли по селата или там от където са заради празниците и са предпочели да са със родата, а не с нас и нашата секта :mrgreen: .

 

пп. хиляди благодарности на Миро за организацията и на Цанко за превоза който ми осигури:) :smt044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубав събор се получи и аз съжалявам, че не смогнах да дойда още от първия ден. Мястото беше чудесно (евала на Хашек за избора), видях се с много съклубници, за съжаление с някои се разминахме, но нищо - до следващият път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме планирали да минем за един ден, но плановете се промениха :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много хубаво. Запознах се със страхотни хора. Благодаря на организаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на Соколски манастир (28.04 - 1.05.) беше повече от добра. Присъстващите бяха много, независимо, че очаквах по-голяма масовост. Естествено е тук да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Миро (Хашек) за перфектната организация и за усилията, които положи за реализирането й. Всички, които по една или друга причина не дойдоха изпуснаха страхотен теферич на поляната, топлината на вечерния лагерен огън, гонките на пистата, запознанстовото с много нови хора и др.

Мога само да съжалявам, че не бях с Mishelle-ка и да се нядявам, че на есен ще сме на линия заедно 8)

 

СИЧКО БЕШЕ СУПЕР АМА НЯКОЙ ЗАБРАЙ ДА СИ ПЛАТИ СМЕТКАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на Соколски манастир (28.04 - 1.05.) беше повече от добра. Присъстващите бяха много, независимо, че очаквах по-голяма масовост. Естествено е тук да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Миро (Хашек) за перфектната организация и за усилията, които положи за реализирането й. Всички, които по една или друга причина не дойдоха изпуснаха страхотен теферич на поляната, топлината на вечерния лагерен огън, гонките на пистата, запознанстовото с много нови хора и др.

Мога само да съжалявам, че не бях с Mishelle-ка и да се нядявам, че на есен ще сме на линия заедно 8)

Всичко си беше на ниво и се извинявам, пропуснах да си платя стикерите. Бяха отложени за събора, ще пратя паричките и ще се реванширам с биричка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен/нас/ едно огромно БЛАГОДАРЯ за перфектната организация!

Всичко беше страхотно-и мястото, и хората, и емоциите, и вечерния огън, и разходките с приятелите-съфорумци, и ....., и .....,и .......

Абе с две думи-незабравимо преживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Всичко си беше на ниво и се извинявам, пропуснах да си платя стикерите. Бяха отложени за събора, ще пратя паричките и ще се реванширам с биричка...

Аз биричка по принцип пия, ама този път ще ми се размине :lol: Бат Миро плати цялата поръчка за Варна. Така че бирата е за него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случихме на време, място и най-вече на прекрасна компания! Всичко беше изпипано и аз лично много се накефих. Заредих се с много ентусиазъм :!:

Поздрави на всички

 

Специални благодарности на варна групата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен, добре си прекарах, макар и за един ден. Благодарности на всички за компанията и за помощта за решаване на казуса със заключената фабия :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Този път сякаш хубавите неща бяха повече от лошите :roll:

 

Ето и моят разбор на случилото се със забележките, които за следващи пъти ще трябва да се изчистят, а именно:

 

- Легловата база. На 28-ми целият манастир, вкл. вътрешните стаи за монахините (общо 52+16 легла), беше FULL с наши хора. Към 21:00ч, когато последен дойде Васко от Дупница, се помолих на небесата повече никой да не идва, или ако идва да е с палатка;

 

- Условията в стаите. Не можах да удовлетворя желанията на някои от вас за настаняване в стая със собствен санитарен възел. Искам най-вече да се извиня на NICOLAS (Димитър), задето едва на втория ден се настаниха в нормална стая със съпругата си Фани и 3 годишното съкровище Ева,... на MARVEL, защото човекът си плати нощувка за легло дето не е ползвал (остана нея вечер на поляната...), на Павката (също от Русе), дето го накарах да спи с приятелката си в едно легло... в стаята на Ванката (VankoVarnata), на Кранкенщайн със съпругата си, макар и дошъл на 29, като се оказа, че има повреда в канализацията на манастира + някои от колегите решиха да останат още една вечер, на Петьо (Gardemeister) и приятелката му Венета, които накарах да спи в една стая с брат си Ясен, на Йосиф и съпругата му, по същата причина, като извинението ми е двойно предвид неговото физическо състояние (когато разбрах на място и пред свършен факт), на Ирина (LovelyEngy) и на всички други, за които не се сещам вече...;

 

- Купонът на поляната. Още първата вечер стана някакво разделение по групи: Варна, София, Русе, Пловдив. Някак си представях да се получи масов купон на едно място, нещо като хаус парти по улиците в DE, всеки да скача, куфее, пие и яде на едно място. Тук за съжаление известна роля изиграха някои колеги, вкл. и от варненската компания, които след известна доза спирт, изостриха разделението между "лагерите";

 

- Присъствието: независимо от факта, че в случая запълнихме цялата леглова база на манастира + палатките на пловдивската бригада, числото на присъстващите коли и хора на събора беше (според мен) все още "незадоволително". Сега и тук моля всички колеги, които досега не са идвали на такова мероприятие, да им кажа, че ние "съборниците" хора не ядем, колите ви не чупим, гаджетата ви не е*ем, и нямаме лошо пиянство. Датите за нац. събора се обявяват достатъчно рано за да може всеки да си планира свободното време! Как можаха хора като Цанко, Генчо (The Best Forman), Владо, Наско (Corropt), Пепи (PRR) да дойдат, макар и за един следобед!!! Следващият път ще се обиждам лично! ;)

 

- Някои хора, предвид моята лична (диз)организация по събирането на парите за нощувките, не си платиха спането. Халал да им е, ако не се сещат! Общата сметка за нощувките е 1269.00 лв, следващия път няма да става така!

 

Ако има други забележки, умолявам всеки да се включи за да може "бъговете" да се чистят по-бързо!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за неплатилите е отвратително! Нека тези, които са забравили да го направят докато е време.

Миро, напиши имената на другите!

Нека да знаем кои са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е отвратително!

Дано просто да са забравили и поправят грешката си!

 

Да, разделение имаше, усетих го още първата вечер!Сякаш всеки си беше с компания и така предпочиташе да си остане!Грешка №1, която се надявам да не повтаряме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко офф:

Хашек, все пак при гласуването за датата имаше 15 човека, които бяха за друга - айде половината от тях да са можели и за оригиналната, но да са имали предпочитания за 4-6, но 10 човека не са малко - и аз един от тях :)

Просто и аз отдавна си бях организирал ходене.

Радвам се, че сте прекарали прекрасно - надявам се следващия път и аз да съм там:)

Моя грешка, че си бях помислил че Събора продължава до 2ри - то явно доста хора са останали, но аз се запътих на 1 на обяд към манастира - ма срещнах повечето на Етъра, Боженци и по пътя ( Особено в събота сутринта една червена Окатвия се набираше по магистрала Хемус:)

А гледам в Трявна сте спрели пред кулата - и една много яка механа - дано сте я посетили:)

А и времето беше прекрасно

 

Поздрави

 

ПП: Хашек в понеделник на обяд на задръстването на изхода от Етъра и Соколския да ми беше дал път де...ба :)

Изчака ми се чакането - докато се усетя да надуя тромбона и мина:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, разделение имаше, усетих го още първата вечер!Сякаш всеки си беше с компания и така предпочиташе да си остане!Грешка №1, която се надявам да не повтаряме!

 

По-добре щеше да бъде вместо 3 огъня да направим един голям. Предложихме първо на "комшиите" (Пловдив повечето) които да се включат при нас но се оказа че 2-те маси не можеха да поберат хората и те предпочетоха да си останат там. Другия път дано да го поправим това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене не ми хареса как се бяхме разделили. Ама според мене малко вина имат разположението на масите. Иначе много яко. Едене и пийене и музика и хорица имаше. Айде да идва следващия. 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо ще изкажа огромната благодарност на Миро за организацията.

 

Всичко беше перфектно, и моля те не се чувствай длъжен да се извиняваш, удоволствието беше за нас. И още един път благодаря :D

 

Яд ме е, че не дойдох на 28-ми, имах тогава рожден ден, и затова останах. Изпуснах гонките :( asd

 

Имаше малко делене, тук всички сме по смели, но като се видим, все има някакви резерви докато се опознаем, нормално е може би.

Както при мен, никой не познавах, и първата вечер 29-ти бях малко притеснен :oops:

Но следващата вечер беше страхотно, и не ми се тръгваше на 1-ви...

Другия път от 1-я ден съм с вас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се включа.

Благодаря на всички които уважиха събора-с всички нови хора който се запознах(русенската бригада,софиянци,Ванко от Варна и тн).

Мерси и на чичо Митко и Крум за майтапите-най-вече и на Коко(добре че си легна сам,че иначе........

А за това че се бяхме разделили-доогодина пак ще се съберем и ще избухнем ЗАЕДНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно ни беше да се срещнем приятели след една година, а и се запознахме с още много други.

Според мен посещаемостта беше доста добра, макар че доста са си тръгнали първия ден, а някой пристигнахме на предпоследния.

Оказа се, че не само ние ползвахме автомобил 'Нешкода', понеже Любимата Шкода е в бокса, почти вече в движение. :) Благородно завидях на пловдивската колона - успели да стегнат 100С-ката в нощта преди тръгване.

Информационния център на събитието беше също на ниво. Снимките до последната утрин се оказаха вече над 1G.

В манарсира имаше 'вълшебна вода' изцеляваща от разни неща - вкл от будство :) Лин ми предложи малко :)

Загубихме си котката и пак я намерихме. Ех ако и бяхме облекли светлоотразителната жилетка....

Посетихме Етъра и изкупихме наличните гевреци, а преди това с S колоната участвахме активно в задръстването над етнографския комплекс.

 

Когато се прибрахме във ВТ ускорихме подготовката на 1203-ката за следващата автосреща. И този път беше почти готова

:oops:

 

 

До нови срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доогодина пак ще се съберем и ще избухнем ЗАЕДНО!

 

а на есен???? нали след като се ходи до Докси трябва да се показват наградите пред родните фенове??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекарахме повече от чудесно и чисто моя грешка си е дето проблях пистата :cry:

Обаче намерихме мястото край манастира, където преди 6 години по същото време пекохме шишчета иии... повторихме упражнението :D

 

Благодаря на Миро, че направи възможното да участвам, въпреки че заявих това в 59-тата минута, когато всички места бяха изчерпани.

 

Дано не сте прогизнали на 30-ти, щото ние потеглихме ден по-рано за да избягаме от лошото време, но то ни завари у дома :mrgreen:

 

До нови срещи където и да е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.