Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

прочистване на карбуратор


joeless

Recommended Posts

колко време отнема (в сервиз) свалянето, прочистването, поставянето и новото настройване на карбуратор? Питам защото разполагам с ограничено време - няколко часа в които да се вдигна до варна и да го направя - да се занимавам ли изобщо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то зависи от майстора, ако бърза може и за 30 мин да го направи.

аз го правя за 2 часа някаде, ама то се пие бира през тва време, лафче с познати и тн. докато киснат частите в кореселин.

 

Ти предполагам, че ще ходиш до сервиза във варна на Крум и Ясен така, че Миро ще ти каже колко време отнема тази процедура.

 

дали да се занимаваш изобщо???!? то ако колата ти работи като по часовник не я пипай. Ако гасне на празен ход, не са стабилни оборотите и ти прави други мизерий ходи да ти я погледнат и оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да ама като отидох във Върна ми казаха 24 часа и се отказах защото нямах толкова време... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да ама като отидох във Върна ми казаха 24 часа и се отказах защото нямах толкова време... :(

Кога се появи защо не се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потурчих номера - бях с друг телефон преди и некви такива сълзливи ... обаче мернах една ненормална жълта шкода до бурлекса над пощата в ранния следобед :mrgreen: :mrgreen: с надпис на задното стъкло.. :mrgreen: уви, само преминавах :?

 

а какъв е рапида на аватара че ми стана крайно любопитно?! :D

 

следващия път като идвам към варна няма да промивам, ще сменям.. двг-то... да чукна на дърво да не се издъни нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да не отварям нова тема ще пиша тук...

Значи вчера ми казаха един начин за почистване на карбове,който не бях чувал досега,уж ставало перфектно почистване.Начина е следния:

разглабя се карба на съставните му части,взима се всичко което е за почистване и се топва в тенджера с вода и една лъжица сода бикарбонат вътре,след това на котлона да поври и след измиване на течаща вода и подсушаване се сглобява.

Ставал като нов,та въпроса ми е някой чувал ли е за този начин и по-важно изпробвал ли го е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да не отварям нова тема ще пиша тук...

Значи вчера ми казаха един начин за почистване на карбове,който не бях чувал досега,уж ставало перфектно почистване.Начина е следния:

разглабя се карба на съставните му части,взима се всичко което е за почистване и се топва в тенджера с вода и една лъжица сода бикарбонат вътре,след това на котлона да поври и след измиване на течаща вода и подсушаване се сглобява.

Ставал като нов,та въпроса ми е някой чувал ли е за този начин и по-важно изпробвал ли го е?

 

сода каустик ама е опасно за някой елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз търся някой да го направи вместо мен номера с калба, щото ако се наложи да си го сглобявам сам сигурно ще ми останат части за още един.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.