Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с термодатчик на fabia


allroad1982

Recommended Posts

и аз имам същия проблем но го прави от скоро малко след като си сложих газова уредба и си мислех че е от нея.лично на мен не ми пречи но би било добре да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извадих го тоя датчик тои е малък и нищо работа и пръснах с спреи за добър контакт ел спрей и после го сглобих и от тогава не дава проблем ...но това е за сега ,иначе се продават такива датчици и са еднакви за моделите сеат и поло до 2002 с мотор 1.4 1.4и 1.6 1.6и и октавия забелязах също че свещи е са станали кафяви, а не бяли и можеби са за смяна - не знам коя марка е за предпочитане, но тези са над 26 000км оригиналните .а знам че на 10 000 се сменят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NGK - по каталог се сменят на 60,000 км. , но ако питаш мен е по-добре да ги сменяш на 40-50,000 ;) Добре дошъл във форума :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята като я купих беше на 50 000км. Ходих в сервиз на БОШ, и там един познат ми направи преглед, ЕЛкон и тям каквото трябваше. Та той ми смени свещите с БОШ и ми каза, че колата е точно на толкова километри, щото беше с оригиналните свещи, а те се сменят накъде на 50 000км.

Аз ти препоръчвам БОШ! :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Моята започна да не пали топла,ама не непрекъснато.И уредът за температурата на таблото ту работеше,ту не работеше.В ЕТ се оказа точно този датчик,смениха го.После го мерихме,не беше умрял напълно,ама не беше читав.Впрочем,датчикът струва 20-тина кинта,но заедно с труда и диагностиката ми взеха 90 кинта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами моята е от еуратек и там има досие за всяка смяна на маслото и .... и са иреални вчера иа засекох на 26666 дяволска работа хаха.Иначе свещите са сампион савсем нормални и си работи добре .... но можеби сте ги сменя с новите цхампион 4 електродните .....

 

не съм я водил на комп още сте изчакам като доиде смяна на маслото ивсичко накуп....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.