Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортен Ауспух?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Ще вади звук! Проблема при монтирането единствено е че тръбите трябва много да се извиват и да правят чупки! Ако правиш нещо по-вървежно с двигателя тези кривки ще са в минус за мощността!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само някой майстор на ОРГАНи може да те светне - те са по чупките и звуците.

Или от щрайха - тръби, туби, кавали, дудуци :mrgreen:

Един съвет - намери нещо изпробвано на шкода, щото инак големи кахъри ще береш, финансови, де - няма да се получи за каквото си се ръсил.

 

На ладата имам три гърнета и наш'те корифеи 'га се издухаше гърне пускаха временно късо с тръба.

Ама направо се скопява колата ти казвам и тичах веднага да си найда каквото трябва и да го сложат.

Инак като махнеш средното - ела да видиш "спортен" звук, ама цялата пара - в свирката :lol:

Задното уж най-накрая, ама затропат ли вътре парчета ламарина и пак не ще да върви...

 

Та нещо пробвано вземи или проста свирка-бръмчалка, ремус ли, как се викаха не сещам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo ako искаш звук специално на 120-ката ще те посъветвам да постъпиш по следия начин :!:

 

Отвори гърнето , изтърбуши го :!: след това махни изходната тръба,като на нейно място поставиш по-дебела,накрая сложи един хубав накрайник и ефекта ще е на лице :mrgreen:

Точно това което искаш с малко пари, малко ядове и голям ефект

 

ПОЗДРАВИ и УСПЕХ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-просто: Махни гарнето и сложи на негово място тръба. Карай 1 ден така да си начешеш крастата и си върни гърнето обратно.

 

Поздрави

 

PS: Твойто е на свинче звънче! Голяма гъзария - да будим съседите нощно време....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-просто: Махни гарнето и сложи на негово място тръба. Карай 1 ден така да си начешеш крастата и си върни гърнето обратно.

 

и после ходи на лекар защото не чуваш нищо!!!

 

не знам каква е тая пуста гъзария да ти бръмчи колата. Нищо хувабо не намирам в тая работа. Те като се произвеждат колите дават луди пари за разработки и нови методи за обезшумяване, а вие точно наобратно!!!

 

Същата работа е със системта за безопасност, за контрол на боксуванетио и тн.

те хората сложили комп. да ограничава боксуването при тръване, ние дайде да го махаме, че е яко по светофарите да привличаме вниманието на околните с готини звуци :(

 

ако можеше да си сложа гърне което не издава никакви звуци или по точно двигател който не сечува щях да съм много щастлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol:

аз само да питАм!

 

 

На това му се вика спам, друже! ;)c022.gif

 

то и ти спамиш в момента както и аз сега.

незнам защо все някой трябва да дава акъл на друг и да му казва, че спами, има си модератор той да преценява нали това му е функцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи виии па сичките не слагали гърне и го отказвате момчето,общо взето цялата работа е адски проста

1избираш гърне което да не е много дълго се пак тряя се съобразиш че отзад трябва да има място да се направи кривка

2отиваш на маистори на ауспуси

на мене цялата работа с гърнето ми стъпи 100лв а ефекта беше брутален

 

щото съм пробвал с истърбушено гърне верно пак вика обаче вървежа не е същия като да си сложиш от тея пазарските понеже са с права тръба вътре и нищо не задържа газовете и върви яко колата

 

влез в тоя чешкия саит и виж зеленка тя е със спортно гърне и се вижда как е сложено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.