Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[05-06.05.2007] Нац. събор - соц. авто.


Хашек

Recommended Posts

Тъй като кака ви Зденка няма да мога да й събера мотора за Соколския манастир, ще й направя премиера на Черни Осъм на 05-06.05 с колегите от соц. събора.

 

В тази връзка, тези които желаят да дойдат на Черни Осъм на горните дати, да имат предвид, че Шкодите им няма да са сами :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ще бъдем на палатка на поляната!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Варна тръгваме засега 1 Шкода + 2 човека. От София се очертава също 1 Шкода + 3 човека.

 

Обръщам внимание специално на колегите, които държаха Шкода съборът да протече през 05-06 май. Сега имате възможност да участвате. После да няма обидени заради датите, защото една от причините да идвам е тази :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При добро стечение на обстоятелствата единия ден ще мина да ви видя :mrgreen: За съжаление пак няма да мога да съм с преспиване ](*,)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с двата крака в джаза!!! :mrgreen:

От петък до неделята на палатка!

Айде да си направим afterparty... :smt010

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по една щастлива случайност съм на кръщене в нвдвля в Троянския манастир и ще съм в Троян от събота. Ще мина при всички случаи, но за съжаление няма да съм с Шкода :oops: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как е?Хареса ли ви събора? :D

Аз видях само 2 Шкодички на поляната.Радвам се,че се видяхме Миро,който е редовен на националните събори.На стартовете Рапида на Skoda_Estelle (мисля,че беше твой) ме изпълни.Досега не бях виждал Шкода да се пуска и ми хареса как върви.Добро представяне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко си прекарахме! Времето беше повече от добро! Купона беше на 6. И аз останах с много добро впечатление от шкодата ми :mrgreen:

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,

разкажи нещо повече. Как се престави Гарда? Дръпна ли се с някоя Лада?

Ако някой има филмчета нека даде да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях го видеото, адаш - отвя червения космич кат' пътен знак, само така - браво, Шкода! :mrgreen: :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А със синия 412 пуска ли се и имаш ли видео?То там беше истината.Същия двигател като на червения имаше с разлика,че не беше издухан и направо ме учуди каква сила му идва за Д ;) Червения 2140 е доста бавен.Моя е почти разработен и му идва яко сила-на следващия събор ако има пак стартове съм на чертата ;)

Дай видеото да гледам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изрових от форума на Лада:

гонката:

http://83.142.17.227/LKB/LKB_MEETING_06 ... -skoda.MPG

полу пянско, полу махмурлийско:

http://83.142.17.227/LKB/LKB_MEETING_06 ... 20banq.avi

:mrgreen:

 

Мойто видео трябва да го взема и веднага го пускам във форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изрових от форума на Лада:

гонката:

http://83.142.17.227/LKB/LKB_MEETING_06 ... -skoda.MPG

полу пянско, полу махмурлийско:

http://83.142.17.227/LKB/LKB_MEETING_06 ... 20banq.avi

:mrgreen:

 

Мойто видео трябва да го взема и веднага го пускам във форума!

 

Митак има те на завоя как яко си дръпнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съборчето не беше лошо, на мен ми хареса ;) .

 

Ванка: Железен аватар човече :smt031

 

Новото предизвикателство :lol:

 

Филмчето е готово скоро ще го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

момчета тази шкодичка на сабора беше добра и бая коли наказа

НО не успя да се упьне на синя 412!! направихме 2 старта от 1-вия видяхте резултата но не и от 2-ря затова така говорите :D

аиде с ЗДРАВЕ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета тази шкодичка на сабора беше добра и бая коли наказа

НО не успя да се упьне на синя 412!! направихме 2 старта от 1-вия видяхте резултата но не и от 2-ря затова така говорите :D

аиде с ЗДРАВЕ smile159

 

Ами дай да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.