Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 720


joeless

Recommended Posts

Ей ВууДуу, айде без фундаменталистки изказвания... ти с лека ръка зачеркна 60 години история на Шкода преди и след задните двигатели! Ние, които караме "консуматорски" Шкоди от рода на Фаворит и Фелиция - кво - да ни баннат и толкоз?!

 

720 е много як автомобил. Но, както се казва, на грешното място и в грешното време - прототипът е от 1968 година. Я си представете, че беше влязъл в серийно производство:

 

1. Кой щеше да купува Лади, които вече са спазарени и заводът почва да ги усвоява?

2. Кой щеше да купува Москвичи, които просто са остарели, преди да се появят като нови?

3. Кой щеше да купува Вартбург - с концепция на двигателя и окачването от началото на Втората световна война?

 

Отговор - всеки би избрал Шкодата. А това означава, че току-що смазаните чехи биха получили кинти да клатят социализЪма. Еми - дотам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така умря и Таврията - Фолксваген поло, но 10 години преди него - щото нямало свободен капацитет да бичат ламарините.

Иии... за втори път умря, кога тръгна да излиза 2108 - тогава оправданието беше точно същото, обаче белорусите спазариха да им мачкат ламарините нощем в един от заводите за КАМАЗ та се появиха макар вече остарели и без време...

 

По клюки в "За рулем"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оки, че на майтап се засегнах :mrgreen:

 

Йоска, Таврията аз даже не бих я коментирал - тя е така пълна с "гениални" технически решения, че е по-добре да я показват на студенти и да ги плашат с изключване от технически ВУЗ-ове :evil:

 

Да споменавам ли за "високотехнологичните джанти" - патент на Панар, които са били интересно решение, но за коли с 4 барабанни спирачки?!

Или пък 4-та и 5-та скорост, сложени една до друга?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата направо си е супер. Наистина жалко че не е влезнала в сериино. Ама какво да се прави. То и Рапид кабрио не е влезнала в сериино иначе съм сигурен че щеше да е хит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми е интересно що за кола е това и какви са и били проблемите. аз много разлика на прева между Таврия и Юго- еднакви са ми.

 

пп. Иване трай си за 4-те барабана и не се смей , че който има 1000мб ще ти избоде очичките- и те са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване трай си за 4-те барабана и не се смей , че който има 1000мб ще ти избоде очичките- и те са така.

 

:roll: b010.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.