Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!


zloQQ

Recommended Posts

За съжаление няма да мога да дойда и този път (а ми се искаше да се запозная с доста хора...), но от мен отнасяте една кофа с пожелания за лек път до мястото на срещата, (не)прилично количество алкохол, скаричка и к'вото ви е по сърце!!! Айде НАЗДРАВЕ!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, весело и от мен! И да показвате снимки после. Аз съм намислил, докато вие пиете и ядете, да си боядисам покрива на колата...ако намеря време и доброволци от семейството, които да се грижат известно време за майка ми. Поне с нещо да се разнообразя, че вече пощурявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и весело изкарване от мен много ми се щеше да доида с Cervenka макар и не довършена ама така се стекоха обстоятелствата. че поради неотложни ангажименти трябва да си остана в Пловдив. :smt043 :smt044 \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме петък, но аз все още не знам къде ще съм за празниците.Никой не се обажда за писта Русе, не знам дали ще ми преведат заплатата днес, не знам въобще къде ще бъда.Но все пак може да дойда на събора.

Ако ли не-приятно изкарване на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.