Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Музика за събора!


Хашек

Recommended Posts

Колеги,

 

Като миналата година в Черни Осъм, за доброто настроение на поляната ще се грижи 107.7 Skoda FM Radio на трансмитер с "флашка". Затова моля всички колеги, които имат флаш-памет да я напълнят с любими хитове за да може вашата музика да звучи из цялата поляна.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще запиша Карел Гот - пее на чешки, дори споменава Шкода отвреме-навреме :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За музиката ще помогнем с Павката - само да не забравя кабелите за подаване на ток към акумолатора :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, ти Nightwish ли слушаш бре :?: Ей за това ще те черпя една бирочка, ама чак след като си сплетеш брадата като Марко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, ти Nightwish ли слушаш бре :?: Ей за това ще те черпя една бирочка, ама чак след като си сплетеш брадата като Марко ;)

аз за биричка и космите в носа...ъъъ, тва май е неприлично изказване :? почвам да си пускам брада и да тренирам връзване....в най-лошия случай ще съм се научил на "двоен уиндзорски възел" хехехех

..само Евгени да не размисли и да ме остави в София, че тогава и косата ми ще окапе :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точността знам , че ти е второто име и ако смяташ да хващаш следващото влакче на метрото , като нищо ще тичаш до Соколския манастир :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, ти Nightwish ли слушаш бре :?: Ей за това ще те черпя една бирочка, ама чак след като си сплетеш брадата като Марко ;)

аз за биричка и космите в носа...ъъъ, тва май е неприлично изказване :? почвам да си пускам брада и да тренирам връзване....в най-лошия случай ще съм се научил на "двоен уиндзорски възел" хехехех

..само Евгени да не размисли и да ме остави в София, че тогава и косата ми ще окапе :mrgreen:

 

ама ти още ли си без кола, бре? Ако случайно хартисаш в Софето на 28ми може да хванеш следващия експрес за манастира - моята бяла стрела Фе(ка)лиция на 29-ти сутринта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................................................................................................................................................................................ Ако случайно хартисаш в Софето на 28ми може да хванеш следващия експрес за манастира - моята бяла стрела Фе(ка)лиция на 29-ти сутринта :mrgreen:

 

 

.

 

:smt039

Ееееееееееее.... Ти няма ли да си със 110-ката? Голям мерак имам да се запозная с тази кола от близо. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охх, дълга история мойта..ма който не идва на сбирките в "Къщата", не знае :mrgreen: Кат' се видим ще разправям. А ти,Митак нова газова май ще показваш? ;) ...така и не оправихме джантите, ма не мога да стигна до тях :cry: ма ш'те черпа биричка тоя път със сигурност :smt013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.