Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

а някой виждал ли е такова наживо?


joeless

Recommended Posts

simi79c5.jpg дали има някоя такава и тук в България?

 

рапида съм го виждал и на други снимко но пък никога не бях виждал това skoda105-cc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Произведени са само едва 22 броя :evil: Досега само на картинки съм я срещал,но ще се радвам на Соколския манастир да ме огрее щастието,да я видя на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в свищов имах колега със 100-еска кабрио- правено, но вътре имаше доста железа за укрепване на купето... една тръба зад предните седалки.. не стоеше много добре честно, макар че отвън изглеждаше жестоко.. и беше жълта.. и не е в движение от години... събира прах в гаража, ама не ще да я продава засега...

не можеше да намери пари за гюрук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.