Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Приключена] Каракачанка


joeless

Recommended Posts

Няма връзка с Шкода, освен че ще се вози до мен в шкодата, но ... :mrgreen:

Търся да закупя кутре Бългаско Овчарско Куче, по-познато като Каракачанска Овчарка... Ако някой от вас има познат ... или знае къде в града му се продават и има инфо за цена и други подробности - нека ми каже :D

Благодаря предзварително :D

 

пп - в интернет всичко съм изровил, така че не пускайте линкове, трябва ми жива информация :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, на едни много близки приятели от Варна ще им се родят скоро такива кученца. Майката е от развъдника на Бойко Борисов, за бащата нямам инфо. Ако не бързаш с покупката, може да те свържа с тях. Ще го дадат на прилична цена, уверен съм, но това ще стане чак 40 дни след раждането, нали знаеш?

 

едит. Ей сега говорих с хората, на 20 май трябва да се родят, което значи, че ако те устройва ще можеш да си вземеш кученцето в началото на юли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак тъкмо говорих с шефа си тук дали мога да си гледам кучето на територията на комплекса... уви не може, но пък се оказа че и той е запален по каракачанките и има две... обаче категорично каза да не си вземам преди септември - няма да мога да отделя достатъчно време на кучето, което си е така - работя от сутрин до през нощта късно с малка почивка следобед... а едно толкова голямо добиче трябва да се раздвижва МНОГО.. едва ли ще успявам с тая точка.. откъм храна не се притеснявах изобщо - да си готвач си има своите предмства.. няма да имам време да го обучавам .. :(

така че отлагам за наесен, обеща ви даже да ме заведе при прител с развъдник за каракачанки - добро родословие пак с шампиони в рода...

 

Благодаря за отзивчивоста Гога, просто отлагам засега..

 

 

:? то не е кола да го сложиш в гаража да прашасва .. уви..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, колега. Ако все пак решиш септември да си взимаш, драсни едно лично, че сигурно още ще е валидна офертата. Хората държат да си дадат животинките на свестни хора и ако е за мен ще чакат до септември (поне така казаха :roll: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.