Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Важно питанe за Безкамерни Гуми?


yosif

Recommended Posts

Ако джантата е белязана с H става за безкамерни гуми.

Макар и на обикновени джанти да държат добре.

На зазката съм карал румънски безкамерни Виктория на обикновени джанти - не можех да ги разлепя с щангите, камо ли да се свалят от каране.

Е. ако не караш над 160 км/ час в завоите :lol:

Май шкодите след 1987 г. са с джанти за безкамерни? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя гумаджия или много го мърэи или не му се занимава. :mrgreen: Джантите стават за безкамерни гуми,нищо че нямат това ръбче за което ти е споменал. Зачистват се с телена четка и след това се намазва обилно с грес за да залепне добре гумата за джантата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На МВ-то съм с безкамерни отпред, отзад не стана работата и сложих вътрешни гуми. Виждал съм и 120-ки с безкамерни. Моя съвет - сменяй гумаджията, нормален човек няма да ти каже, че не е проблем да караш с 20 годишни гуми. Най-добре е да отидеш в Диана-та на Околомръсното. Там избора на гуми и огромен и момчетата в сервиза не са мърлячи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкамерната при набождане с пирон доста по-бавно сляга, а инак ако е свътрешна направо може да се пръсне.

Пукал съм предна лява на 130 км/час и ако не ми бяха мигнали колеги, нямаше да разбера. Чак като спрях да погледна слегна за 10-тина минути до джанта.

 

За безкамерните джанти виж тук:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... ght=#46215

H, H2, FH, CH, EH and EH2 : Hump profiles.

humpcontours.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам 120-ката с 13'' джанти и са ми безкамерни и отпред и отзад 14'' също стават имам един такъв комплект в бараката също безкамерни, но не го карам вече защото 13-ките са чисто нови ;)

 

:!: баща ми е бил гумаджия

 

ПП кави на твоя гумаджия да си смени професията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

PP-дайде съвет на коя марка да взема колебая се m/y Barum-64 Toyo-65 i America-50lv :) ???

 

Или Toyo или Firestone, аз съм с вторите и съм доста доволен от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя гумаджия. Направо аман от експерти. На 13ки 14ки си стават без никви ядове безкамерни от гоидина и нещо съм с безкамерни и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.