Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак ще се хваля


malkiq

Recommended Posts

Колеги вече не издържам искам да ви кажа-имам лети джантиииии :lol::lol::lol: ето пик да се радвате и вие като мен. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117728&photo=8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бях виждал такива ... но мисля че ще и отиват :) :mrgreen: имат вид като да са от нейното време...

Някъде имаше едно изказване че тунингът на една кола трябва да се съобразява с времето по което е била актуална ... в случая - наистина добро попадение с джантите, честито! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

malkiq, честито, страхотни джанти!

 

joeless, джантите са Шкодови май. Колегата Rapid е със същите ако не греша. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Rapid е със същите ако не греша. :)

 

Той е с Фордови на 4x108. ;)

 

malkiq да са ти честити!Добре стоят на колата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Малкия!

 

Джантите са оригинални чешки и се монтират на 110Р от 1976 по поръчка.

 

Колко броя имаш? Защото имам такива и търся още 1-2 да си направя комплект.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, и аз досега не бях виждал такъв дизайн шкодови джанти дори по чешките сайтове. Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че няма отрицателни мнения и на всички са им харесали . Колега otgorata аз мисля че на такава находка си е грях да фъскам спреи замислям се за песакоструика и прахово боядисване в 2 цвята. Колега Хашек имам 5 броя но не мисля да продавам резервната ще стои много добре зад седалките между ролбарите хахахахаха. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви ролбари бе, какво зад седалките? Кабрио ли ще я правиш бе изрУд :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

я кажи повечко, бързооооо :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не кабрио а бегачка робари седалки 5 точкови колани и резервната гума на мястото на задните седалки зад ръчната Нещо като wrc или skoda lr

 

Нооооооооо това са само мечти лишени от финанси :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нооооооооо това са само мечти лишени от финанси :oops: :oops: :oops:

 

:?: Ами тогава що не продадеш на Хашек джантата на справедлива цена, за да си направи комплект човека? Готин като твоя. Ем ще събереш некоя паричка за нещо друго по колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега otgorata аз мисля че на такава находка си е грях да фъскам спреи замислям се за песакоструика и прахово боядисване в 2 цвята.

Малък,това беше образно казано ;) Естествено,че не трябва да отбиваш номера за нещо толкова ценно,а трябва да ги направиш един път.Идеята ми беше,че искат едно хубаво "освежаване" и...да се търкалят... :) Браво,че си ги намерил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега естесрвенно че е било образно знам че в този форум сички са цениели и никои не би го причинил на тази находка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.