Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 3


adrian_m

Recommended Posts

Сигурно мнозина ще кажат че избързвам, че все още нова се продава Октавия 1 и че не сме видяли много от плюсовете и минусите на Октавия 2. И все пак мисля че темата ще пробуди любопитство и ще се развива тепърва във времето. Та идеята ми е - излиза нова Фабиа, след още малко Супърб, и логично е да помечтаем към края на това десетилетие да видим нова Октавия. интересно ми е да разбера какво смятате по въпроса-дали ще има само лек фейслифт или ще видим колата коренно променена като между първото и второто поколение. И на какво да се надяваме-още повоче лукс на по-висока цена или същата изчестеност без излишен лукс на същите цени. Лично аз се моля само да не слагат предните фарове от Румстъра защото на октавията хич няма да и отиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, наистина си в "научната фантастика". Леко заинтересуване от твоя страна би довело до извода, че Октавия 3 би могла да излезе към... 2011-2012 (Октавия 1-2 - 9 години разлика, Фабиа 1-2 - 8 години разлика, Супеб 1-2 - 6-7 години разлика...). Но на фейслифт, наистина бихме могли да се радваме до 2 години според мен. Колкото до това, дали смятам, че Октавия 3 ще е само фейслифт... Е хайде малко помисли де - файслифт-а не означава напълно обновяване, а леки промени (фарове, мигачи, брони...но купето е 99% същото - поне аз така смятам). Ако е само фейслифт - тогава ще си е Октавия второ поколение. Та...Октавия 3...докато излезе, някои коли, сигурно ще могат да летят :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.