Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна, м/у понеделник и петък идущата седмица


joeless

Recommended Posts

от понеделник до петък имам почивни дни, ще има и малко пари за бензинец. Та, понеже Варна ми е блзичко - само на 100км, ще прескоча до там - да потърся кабел за бобината и едно две други дребни нещица...

 

Ако някой има желание за по бира - ще се радвам да се видим.

 

освен това искам да направя една малка профилактика на ДВГ-то, та ако може и да ме насочите към кого там да се обърна... :oops: става въпрос за замерване на компресия, прочистване на карба.. такива нещица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от понеделник до петък имам почивни дни, ще има и малко пари за бензинец. Та, понеже Варна ми е блзичко - само на 100км, ще прескоча до там - да потърся кабел за бобината и едно две други дребни нещица...

 

Ако някой има желание за по бира - ще се радвам да се видим.

 

освен това искам да направя една малка профилактика на ДВГ-то, та ако може и да ме насочите към кого там да се обърна... :oops: става въпрос за замерване на компресия, прочистване на карба.. такива нещица...

Добре си дошъл. Крум и Ясен само те и имат всичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, а къде са намира жк Левски? запознат съм с часто от града , предимно централната ... но ... за един месец живот във Варна не можеш да научиш всичко :oops:

 

 

пп - намерих го в www.bgmaps.com :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, а къде са намира жк Левски? запознат съм с часто от града , предимно централната ... но ... за един месец живот във Варна не можеш да научиш всичко :oops:

 

 

пп - намерих го в www.bgmaps.com :)

малко по нататък след хеи-то до стадион спартак. цветния квартал. ама по- добре да се обадиш първо.Миро го е написъл левски

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.