Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

към Варненската Шкода Колегия ...


joeless

Recommended Posts

Здравейте, колеги по Шкода от Варна.. :smt043

 

Тая година заминавам да готвя по морето доста по-рано от всякога - 23-24-25 МАРТ най късно трябва да съм в Крапец (на север от Каварна, Шабла, почти до Румъния). Та така или иначе пътя ми минава през Варна... Може да направим една малка среща, да ви черпя по 2-3-4-5-6 бири срещу малко съвети :mrgreen: Съвети от сорта на ... Къде по средата на лятото мога да оставя спокойно Настя, за да и сменят калници, маски, вежди, прагове, да и пипнат двигателя, и да ми я пребоядисат... Идеята е че лятото ще имам пари за всичко това, но почти няма да имам време да я наглеждам (сезонна работа, какво да се прави - от сутрин до вечер, 6 месеца без почивен ден - почти)

 

Пък и да не е за съветите - поне да се видим! И да видим по Варна бирата как беше :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt044 :smt043

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си добре дошъл.

 

Ден-два преди да тръгваш ми звънни - 0888/215820 за да мога да организирам духовия оркестър :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

23 март, събота, в ранния следобед?

 

тръгвам сутринта от ВТ, Варна ми е по път за Добрич - отивам на гости на баба и дЕдо (м/у другото, дЕдо ми е имал 1000мб навремето ) :mrgreen: ...

 

Та предполагам от към 1 до 4 ще съм във Варна... ако е удобно по това време ще се радвам да се видим, времето се оправя, и ще е яко да направим по бира-две-колкото-там, някъде на свеж морски въздух :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, вЕрно бе ... :oops: на 23-ти - Петък... в събота вече трябва да съм в Крапец :lol:

 

ама то пък петък работен ден... :? Нямам избор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си гледам план-графика съм си във Варна, най-много да съм се заровил под колата в сервиза, ма щи го обясним къде е ;) , няма страшно :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.