Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgtraxxaspepino-racing.comtraxxas

нов двигател ? и други нови работки... или поне да помечтаем

joeless

Recommended Posts

възможно ли е да се намери чисто нов двигател, за 120? Някой беше споменал че колата му е снов двигател - сменян, нов... и ако може - откъде и някаква идея за парите... не че моя съвсем се е сдухал ама ... що пък не... :mrgreen:

и всъщност какви двигатели мога да "боцна" отзад, без екзотики разни, разбира се... относителни цени...

някой има ли идея колко могат да ми вземат за смяна на двигател? :| заедно с такси и глупости за одобрение от КАТ...

нещо се надъхвам това лято да си инвестирам сезонните заплати за възстановяването и до перфектност... или преобразяването до неузнаваемост :mrgreen: за което ще се ползват варненските майстори (понеже ще са ми най наблизо, пък и добри думи има за тях) та също така ... идея за цени на нови калници предни, маска, капак (има ли нови капаци?) на багажника...

а ако сменя фаровете с някакви други, трябва ли да минавам през КАТ?

ако не друго, айде да си помечтаем... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На двигателя може и основен ремонт да му врътнеш. Чисто нов се съмнявам да намериш.

Какъв друг двигател можеш да боцнеш отзад, думата има Варненска Шкода Колегия, както казва Redline__ :mrgreen: .

Не, не трябва да минаваш през КАТ за нови фарове.

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да кажа че нов двигател в магазин поне няма намериш...а цената на калник е около 45-50 лева нов ама за японка...друго незнам...а да ти кажа зависи кви фарове ще боднеш...ако боднеш примерно фарове от ауди а6 което ме съмнява (ксенонови) ще трябва да минеш през комисия...не че има смисъл ама ще те спират често...и все ще си измислят нещо за глобичка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За двигателите има изписано достатъчно. За ламарините:

- предна престилка - 40 лв.

- преден капак - 130-140 лв.

- предни калници - 55-65 лв. (предимно за японка, старите се намират трудно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е стига купувах калник през лятото от сточна гара за 48 лева...само дето беше мазан много безумно с грес...ама 100%беше 48 лева...ама все тая разликата не е голяма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за джапонка става въпрос за тенекето, така или иначе :D

..и тотална смяна на ел инсталациите, още не съм открил откъде изпуши миналия месец, да чукна на дърво още не е пропушила пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решил да сменяш доста ламарини с нови, можеш да се обадиш в магазина, който е в Казанлък и да попиташ за цените им там, защото са доста по ниски от другите им два магазина в София и Варна( в Сф. това е магазина до Сточна гара- бай Мето!) За сравнение аз оттам си взех предната престилка за 30лв., прагове ориг. чешки за 11лв.бр.(в Сф. са по 16лв. на Сим. шосе). За калници не съм питал каква е цената. Иначе имат разни глезотийки като по-интересни въздухозаборници за предния капак( моят е оттам и друг такъв не съм виждал в София) или пък въздухобрани за прозорците на предните врати, които в София, когато ги имаше, струваха 45лв. комплекта, а там са по 16лв. парчето, т.е. 32лв.

Номера на магазина:

гр. Казанлък - ул. "Хаджи Димитър 6" тел - 0431/23576

П.С. Ако не ти е спешно, аз мога да проверя цените на всички ламарини, които предлагат за японка ще ги драсна тук. Но не мога да обещая кога ще ме завее вятърът по родните места!

гр. Казанлък - тел./факс - 0431/21051

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в Казанлък и се отбих в магазина. Малко са се поояли

аверите, не е като преди. Тампони за задните носачи

по 20 кинта. Ламарините им са като в Пловдив -16 лв за праг и т.н.

Попитах за цена на старите стопове ,казаха около 50 лв. По-лошото беше коментара им за цените при моето въпросително повдигане на вежди:" за такива коли ,такива цени !"

Общо казано ,нищо по различно от останалите.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една идея на брятята чехи - Шкода 140RS с мотор от Фабия 1,4 - 100 коня:

http://www.skoda110r.cz/article.php?id=646

така хем си караш с нов мотор, хем шкодата си остава шкода, а не неква Шко-лада или Шко-фиат (как звучи само! :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.