Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

регулиране на фаровете?


biser.or

Recommended Posts

има ли някой идея как може да се оправят тези машинки .......и на какъв принцип работят ? питам ви за да ми спестите едно цапане :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез машинки работят с помпички и антифриз и ако е поизтекъл решението е нов комплект ... пари незнам / не съм питал / , но ги има в магазините.

Аз лично съм си решил проблема така:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 0%EE%E2%E5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата система за регулиране на фаровете струва 63 лв,поотделно части не се продават,това го знам когато преди половин година се повреди системата на формана ми и ходих да търся.сега какво е положението не знам ,аз съм я махнал системата и карам без нея на фиксирани на постоянно положение фарове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли някой идея как може да се оправят тези машинки .......и на какъв принцип работят ? питам ви за да ми спестите едно цапане :lol:

По-добре се изцапай... :D не си струва смяната на хидро-регулатора. Хич не са го измислили :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.