Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фарове..


joeless

Recommended Posts

могат ли на 120 с хлътналите фарове - като моята, да се сложат другите - по-големите фарове, тези дето вървят на една линия с решетката...?? Отзад ламарината на която се захващат едни и същи гнезда ли има? че си намерих фарове стари, ама са от големите :(

 

между другото, глупав въпрос наистина може би, но... на кои точно им викат Японки!? :oops: :oops: :oops: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти съм сигурен че ако смениш и каската ( тая кухината в която се завира фара) може да си сложиш ако щеш и двоен.

А японка маи се се вика и на твойта и на тези с "изпъкналите" фарове.но отново не съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега.... незнам дали е глупав въпроса, но и аз много съм се чудил, кои са точно "Японките" и защо им казват така ?:( :?:

Ако някой знае нещо по въпроса, моля да сподели Ще сме му безкрайно благодарни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

японки викат на тези които имат мигачи на калниците и предните мигачи не са на бронята а са до фара. а пък защо това вече трябва да питаме братята чехи. :smt013 :smt008 :smt008

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде из форума четах, че не били японки, а виетнамки(нищо общо с ония бракми-камиони) защото се сглобявали във виетнам. а и наче на кой викат така съм съгласен с XC^^The_Devil^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше обсъждане по въпроса но ставаше дума че се сглобявали от виетнамци в чешките заводи. То нали и тук преди имаше много витнамци и специални общежития за тях и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля кажете все пак, може ли да си сложа от квадратните фарове, ако да - трябва ли да се променят отзад тенекиите?

намерил съм си без пари фарове и решетка такива - квадратни, да ги взимам ли....

 

освен това ако ги взема и не паснат, ги заменям - втора употреба са заедно с решетката, за решетка и рфарове от по-малките хлътналите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта Шкода е като гледам не японка, а от преди 1983 г., със заоблените фарове. Ще трябва да провериш как и дали ще легнат рефлекторите от фар от четириъгълните фарове. Те са на тия Шкоди дето им викат японки. Чувал съм, че названието се е появило, защото е имало вероятност да ги изнасят в Япония.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи първо ще открадна новите фарове и тогава ще видя дали аЙзоПщо е имало смисъл да ги крада :roll: ... е, поне ще ви информирам става ли или не става :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.