Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

РАЦЕРИ И ШОФИОРИ


werz

Recommended Posts

По подкана на zloqq ви се представям лично.Казвам се Владимир, от София(град) съм и съм роден 85 лето .Студентче обожаващо да шофира,ми за 3 годинки някакви скромни 200хиляди километра.Занимавам се със селско стопанство(търговия и производство).В момента карам Поло 6н АJX(лична кола) както и доста на вид и мощност фирмени автомобили.Хобито ми винаги са били автомобилите или изобщо машините-обичам да ги изучавам,човъркам,управлявам.Други интереси:запознанство с приятни хора(особено от женски пол),електроника и тенис на маса(доста съм добър).Обичам да карам бързо(почти на ръба)-така се чувствам някак си по-пълноценен(винаги гледам да се съобразявам с другите участници на пътя).ПТП засега нямам и дано така си остане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt013 А са да ти кажа наздраве! Добре дошъл няма да ти казвам - знаеш, че си ;)

ПП> ае някой от модераторите да постави представянето на werz в онази малко позабравена тема на Жоро > "кой-кой-е...."

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл.

 

Тенис на маса, викаш... Някой път ще трябва да поиграем, че и аз съм му голям фен ;) (след 6 години активен спорт...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек,може да направим ТРИБОЙ-тенис на маса(там сигурно ще ме смачкаш);тенис на корт(там аз ще те смачкам) и после в кръчма на маса(там сигурно пак ти ще ме смачкаш)-то важното е да има КУПОН И ДА СИ НАПРАВИМ ВЕСЕЛОТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ТРИБОЙ...

 

хахаха, Ися, може да направим и ЧИКИБОЙ! хахахаха

 

...тенис на корт(там аз ще те смачкам)

 

Не пръцкай преди да си се изакал!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: че да не окалиш терена :D

 

Обаче, тоз път сериозно(!), много ми се джаска тенисче...

 

А за купона - нали знаеш, Н2007Г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено-ще изригнем яко!Мин година аз изтървах купона-но за тази няма отърване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Излезна ли на пловдивската магистрала особенно ако е след 00:00, 105 не ми мърдат..........

 

=D> Ама внимавай- такива високи скорости са опасни! Не трябва да се прекалява :!: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уви и ниските скорости не са гаранция че няма да се хакнеш някъде, лесно става питай ме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам човек знам, той затова баща ми се е научил "на ти 5лв за бензин, аз ще се прибера с рейса"

На моста над Захарна фабрика вика "намали долу има патрулка!" и аз добре и от 80 на 90 и от тогава не се вози вече :lol:

 

П.С Аз съм тоя дет се видяхме на паркинга :)

;) А повече от 105 вдигал ли си? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.