Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

Ще има ли посещение в неделя при децата? Тази неделя съм свободен и със сигурност искам да дойда, че досега все пропусках, защото съм бил на работа. Влади. знам, че ти си редовен там!? утре ще ходиш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

Ще има,разбира се!

По-нагоре съм писала за часа и мястото на срещата.Обикновено сме в задната част на паркинга,ще се ориентираш по Шкодите! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли посещение в неделя при децата? Тази неделя съм свободен и със сигурност искам да дойда, че досега все пропусках, защото съм бил на работа. Влади. знам, че ти си редовен там!? утре ще ходиш ли?

Ходих....и тебе те чакахме до към 11:30... (по новото време :lol: )...ма ти не дойде :(

Надявам се да не те е задържало нещо лошо - другия път ще очакваме да си по-сериозен :mrgreen:

Срещата беше много приятна, децата пощуряха по разноцветните балони, които им занесохме и мисля, че се забавляваха добре. Занесохме им плодове, разни сладости, играчки...и най-хубавото знаете ли кое е? Вече ни помнят, че сме ходили и ни познават.

PS: Юли, питаха за тебе (!) и за "онази какичка, дето беше с него" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям двор,пролетно слънце и усмихнати детски личица...........................!

 

Беше ,както винаги, невероятно!Не мога да ви опиша чувствата,които те заливат в такъв момент!Толкова много може да ти даде едно такова преживяване-да те накара да махнеш с ръка на дребните неща,да бъдеш добър, да се усмихваш, да преливаш от положителни емоции...............(Толкова се вълнувам,толкова много чувства ме заливат,че не мога да пиша дори............)

 

http://foto.bg/showgallery.php?cat=3390

 

П.П. Голяма благодарност на колегата vasilisa който осигури играчките за вчера и продължава да помага.

За статистиката - събрахме известна сума 160 лв.(всички,които присъствахме и няколко,които не успяха да дойдат,но намериха начин да се включат + сумата,от търга за книгата.В момента в т. нар. "каса" има налични 81,20 лв.Който има желание да помогне,а не може да присъства,нека се свърже с някой от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, не бях в София, иначе знаеш, че съм "първа писта" за там, независимо, че е хубаво когато отиваш и тъжно когато си тръгваш от там. За това, че са питали за мен - хем ме радва, хем ме натъжава :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....независимо, че е хубаво когато отиваш и тъжно когато си тръгваш от там. За това, че са питали за мен - хем ме радва, хем ме натъжава :(

Така е - прав си! Но, както и Мими е писала по-горе - самият факт да видиш щуреещите деца, които подхвърлят насам-натам балони, крещят, надбягват се, с дива наслада пукат балоните и тичат при тебе, за да им надуеш нов - само заради това си заслужава да се ходи пак и пак...и ти е хубаво, че поне за половин-един час си ги накарал да щуреят и да се усмихват. И поне за половин час да забравят за гадния и жесток свят отвъд оградата, отнесъл се така несправедливо с тях. За мен поне това значи много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Явно съм бил сляп, щом не съм я видял тази тема по-рано. И така, около нова година решихме да съберем пари да купим подаръци за дечицата в някой дом. За съжаление събрахме само парите и след това нищо не направихме. Освен това, като разказах на моя позната за инициативата, тя предостави за каузата козметика - не е най-детската козметика, но е хубава и качествена.

 

Моля ви да кажете кога ще се ходи следващия път за да отида да накупя подаръци на дечицата. Ако знаете, след като сте били вече там, от какво имат нужда, ще се радвам да споделите.

 

--

 

Поздрави,

FabiYanchev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Явно съм бил сляп, щом не съм я видял тази тема по-рано. И така, около нова година решихме да съберем пари да купим подаръци за дечицата в някой дом. За съжаление събрахме само парите и след това нищо не направихме. Освен това, като разказах на моя позната за инициативата, тя предостави за каузата козметика - не е най-детската козметика, но е хубава и качествена.

 

Моля ви да кажете кога ще се ходи следващия път за да отида да накупя подаръци на дечицата. Ако знаете, след като сте били вече там, от какво имат нужда, ще се радвам да споделите.

 

--

 

Поздрави,

FabiYanchev

 

Добре дошъл!

За сега още не сме решили кога ще е следващото ни посещение!Най-вероятно това ще бъде след Великден!Когато уточним датата ще пиша отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, много кофти дата - повечето хора няма да са се прибрали след Великденските прзници - нека да е петък или събота,14 или 15.04.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да го отложим, защото поех ангажимент да им занеса някой неща,който са спешни!Което не значи,че няма скоро пак да ги посетим!В краен случай сама ще отида, просто съм обещала!Sorry!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Почти месец мина от последното ни гостуване в дома :cry: .

Сега, след като премина еуфорията около събора, мисля че е време отново да се организираме и да зарадваме за пореден път малчуганите!

Какво мислите по въпроса?Дайте да решим кога отново да ги посетим!

 

П.П. За следващите месеци имам идеи за доста мероприятия, но това е една друга тема ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мисля, че лично аз мога да участвам ;) и ще го направя с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вероятно малко от вас са забелязали, че темата известно време НЕ беше важна :cry: !

Защо и как се случи така мога само да гадая и да следвам пътя на логиката.

Мен обаче много ме заболя за тези дечица.Те не заслужават такова отношение.Животът достатъчно ги е наказал, та да го правим и ние.Толкова ми става мъчно като си припомням колко много и различни емоции са ни заливали при всяка среща с тях.Онези мънички ръчички, протегнати към нас .Тяхното"Гушни ме!",изпълнено с толкова много болка и копнеж.Очичките, пълни с надежда.Щастливите и усмихнати мънички личица..............Радостта...........Игрите.............Балоните................всичко това, което можеш да почувстваш само със сърцето си.Разумът и думите са безсилни.

 

Искам да кажа едно огромно "БЛАГОДАРЯ!" на тези, които отново направиха темата важна! smile156 (първоначалното предложение да е такава не беше мое,а и самата тема е колективна, макар че е от мое име).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Искам да кажа едно огромно "БЛАГОДАРЯ!" на тези, които отново направиха темата важна!...

 

The Best Forman & PRR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще дам едно обяснение защо се махана темата: по Мое предложение!!! и съгласие на на 5 от 6 модератора!!! Само Евгени е против. ама ето сега пак е важна!!! Мими спи спокойно!

станаха много важните теми и идеята беше да се разкарат някой от тях. като за всяка си има обяснение:

за темата :'да защитим любимата марка ' вече се писаха писма до вестника и до ЕТ и тн. вече се разисква се вече няма какво да се приказва за случая. сега има нова тема на нейно място като сега е актуална.

 

на Мими любимата тема: :mrgreen: 'да подарим усмивки'. в тази тема над 50% от мненията са на Мими, след няма кой да пише тя винаги подканва да се ходи към тези домове и тн. Тази тема няма нищо общо с автомобилите и с форума ни който главната му цел е да се занимава с Шкоди. тази странична дейност е много хубава, но след като от 900 души който са членове тука пишат не повече от 10 души(0.9% от членовете са заинтересовани) мисля че темата е намълно излишна да стой и да се пречка отгоре. Вече сте ходили няколко души там, знаете сте кой сте и комуникацията между вас може да става на ЛС,icq, skype.

сега темата пак е важна, ще се гледа постоянно от оставащите 99,1 % от потребителите койти са на мнение сходно с моето, но си траят!

 

краен резултат всичко е по стару му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За твое най-голямо разочарование, ще ти кажа че темата не ми е "любима".Както казах и по-горе, тя беше породена от обсъждания и идеи в други теми.За мен тя е с колективен автор, макар името ми да стои отгоре.

Що се отнася до това дали има място тук или не, многократно е обсъждано.Следващият път можеш направо да я предложиш за изтриване.Достатъчно ясно казах, че не ме боли за темата, а за нещата породени от нея-за безразличието и студенината по принцип.Жал ми е за всички с такова мислене, както и за децата, които един ден ще възпитат и отгледат.

И си в огромна заблуда, ако смяташ, че само 0,9% от потребителите я следят.Това, че не пишат, не значи че не се отзовават.Но диалозите, както става ясно, не са тук, за да не пречат и дразнят теб и всички останали, които визираш.

За мен въпросът е приключен,направих си изводите!Но можеше всичко това да ми го кажеш още вчера, когато разговаряхме, а не да го правиш зад гърба ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt, Mimi,

 

Споко! Темата засега остава при важните. "Всеки за всичко" е мястото за спамене и/или всичко което НЕ Е свързано с коли. Т.е. точно тук и е мястото.

А сложих "засега" защото колко е важна една тема зависи от това колко често се посещава. Ако за един месец никой не я прочете наистина няма смисъл да стои залепена отгоре!

 

В заключение - ако пишете по темата ОК. Ако не не спамете щото след това ще минавам с гумичката :mrgreen:

 

Поздрави

 

PS: За съжаление ми се наложи да ползвам гумичката. Не вярвах че залепянето на тема като важна или не може да предизвика такива вълнения, но уви :( За съжаление и аз имам вина до някъде... Надявам се повече да не ми се налага да я ползвам нито в тази, нито в друга тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

позволете и аз да изкажа мнение не толкова в качеството на модератор, а като редовен участник в този форум. Наско донякъде има право, че не е наша работа като автомобилен форум да помагаме на тези домове, но щом държавата не го прави и се отнася като мащеха с тези беззащитни деца, тогава кой остава?

Затова поне според мен добре ще е темата да си остане сред важните, независимо дали се пише в нея или не - все пак постоянно се регистрират нови членове във форума, някои са с по-големи финансови възможности и не е изключено като я видят да се запалят от идеята и да помогнат с каквото могат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и съгласие на на 5 от 6 модератора!!!...

 

Аз да кажа, че тук съм от 5-те! Прецених така, въз основа на написаното по-долу...

 

... Вече сте ходили няколко души там, знаете сте кой сте и комуникацията между вас може да става на ЛС,icq, skype...

 

...и нямам против организирането на тези мероприятия да става през ЛС, icq, skype...! Но пък и Митко е прав за новите членове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бях влизал от известно време тук и виж какви сте ги натворили! :smt034

Вижте, аз нито съм модератор, нито съм "стар член" на клуба, доскоро дори не правех разлика между "алтернатор" и "стартер", само че сега "ще размахам пръст"! Този форум наистина е за Шкоди (то така си и пише отгоре), ма тия Шкоди се карат, поправят и обсъждат от ХОРА! И именно като такива смятам, че трябва да се засрамим! Не може в няколко (:!:) теми да се пускат снимки и статии за разкъсани катастрофирали хора, да се обсъждат със скрито злорадство (че понякога и с открита агресия) подобни случки, а да нямате желание тема за ХУБАВАТА страна на живота да стои като "важна"! Вярно, много поучително е да разгледаш снимките от някоя катастрофа, ма не по-малко поучително е да видиш как някой може да бъде блъскан от живота по много по-страшен и продължителен начин и пак да се усмихва! Не негативизмът, а позитивното мислене градят - нищо, че ви го казвам аз, дето все мърморя за нещо! И според мен фактът, че в тази тема пише само Мими е повод да ни е срам, а не да го ползваме за дребни и глупави заяждания! И е доста глупаво една тема да се прави "важна" само поради броя постове в нея! Достатъчно хора НЕ ПИШАТ в темата, но се виждаме с тях при децата. Въпросът опира до желание (не до пари, Митак - сам знаеш на какво се радват най-много децата - на отношението ни!) и до съвест. А ако ги нямаш тях - и да забуташ темата най-отдолу на целия форум, пак няма да ги придобиеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.