Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

това "или" ме притеснява - лично на мен мисля ще ми е по-удобно в неделята, но все пак трябва първо да направя една консултация вкъщи... но за когато и да решите, живот и здраве ще гледам да намеря пролука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

за мен лично да, това е по-добрият вариант - все пак 03.03 е точно националния празник и едва ли е най-пододящото време. Така че брой ме за 4-ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам да пратя моя представител, човека с очилата и бялото комби, ако е удобно, че пак няма да успея... Искам само да попитам: Само този дом ли ще се посещева или и други? Щот от прочетеното на други места (в други клубове) разбрах, че тези домове, около София са...така да се каже в по-добро състояние от по-отдалечените домове, забити в разни ъгълчета на страната. Все пак, когато мястото е близко до София, на много повече хора е удобно да наминат от там. Не казвам, че са в цветущо състояние тези домове, но четейки за отдалечените места... Та си мислех, вярно е, че сигурно малко хора ще се наемат да изминат 250-300 км. до едно такова място, но лично аз нямам проблем с това... Та за лятото, ако се измисли нещо и съм в Бг - пишете ме и мен! А до тогава - представителя ми ще се грижи... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам да пратя моя представител, човека с очилата и бялото комби, ако е удобно, че пак няма да успея... Искам само да попитам: Само този дом ли ще се посещева или и други? Щот от прочетеното на други места (в други клубове) разбрах, че тези домове, около София са...така да се каже в по-добро състояние от по-отдалечените домове, забити в разни ъгълчета на страната. Все пак, когато мястото е близко до София, на много повече хора е удобно да наминат от там. Не казвам, че са в цветущо състояние тези домове, но четейки за отдалечените места... Та си мислех, вярно е, че сигурно малко хора ще се наемат да изминат 250-300 км. до едно такова място, но лично аз нямам проблем с това... Та за лятото, ако се измисли нещо и съм в Бг - пишете ме и мен! А до тогава - представителя ми ще се грижи... :mrgreen:
Нали виждаш колко сме сериозни и организирани.За София трудно се събираме,какво остава за провинцията :evil:

А за твоят представител не се притеснявай,няма да те изложи,предполагам!

Боже,как се влюбиха дечицата в него!

Този път ще гледам и снимки да направя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление посещението в дома се отлага за сега евентуално за края на март d040.gif .

Карантината ще продължи поне още 20 дни,защото последният случай на Варицела е от днес.Освен това повечето дечица карат тежък грип o045.gif .Горкичките,дано се оправят по-бързо!

 

Ако някой има желание може да отидем в неделя само да им занесем мартенички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими,

 

дали е добра идея да се ходи щом има карантина?

 

Поздрави

Имам предвид само да им занесем мартенички и да си тръгнем.Дори няма да виждаме дечицата.Все пак има дежурни там през почивните дни.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за невежеството, но като е в карантина има ли деца там?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за невежеството, но като е в карантина има ли деца там?

 

Поздрави

Е, ти ме уби! :lol:

Естествено,че има.Те там живеят.Това е ДОВДЛРГ(дом за отглеждане и възпитание на деца, лишени от родителски грижи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, утре ще ходя за мартеници, като ги взема ще ти звънна и ще се кача при тебе да ти ги дам. Ти беше до 14,00 ч. на работа, нали ? Горе- долу за колко деца става въпрос ?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се разберем кой ще купува мартениците, за да не се дублираме и да си разделим парите после или да се разберем няколко души да купят по част от мартениците и после да си "оправим сметките"? Тук около "Плиска" предполагам, че ще има от къде и аз да купя...

Мисля да купим поне 60 мартенички, за да има и за директорката, и за преподавателките (децата бяха 54, ако не се лъжа.....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пари не искам, мартениците са евтини, дори и да се дублират, децата ще носят по няколко и ще са щастливи. Само ми трябва ориентировъчно някаква бройка.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега pow, за "дублирането" си прав, за парите - не! Нали идеята е да участваме всички заедно - и по левче да е, ще го дадем! А и не смятам, че дечицата ще се откажат и от някое лакомство, особено, ако са затворени и под карантина :cry:

Да им вземем 1-2 торти от "Романса"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартеници аз вече съм поръчала 60 броя.Не купувайте повече.Остава да вземем нещо сладичко.

Така,че уговорката за неделя е в сила, но може да изместим часа вместо в 10,00 да се видим в 11,00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудни са станали снимките!

Ето,отчетохме се какво сме свършили този път!До дома се качихме с Евгени.Зарадваха ни се много и ни благодариха!Очакват ни с нетърпение в края на месеца или началото на другия!Дано се организираме и да ги зарадваме отново!

Поздрави на всички! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се извинявам на всички, че не успях да дойда :smt038

Радвам се, че сте се събрали и сте зарадвали децата, дано като им мине карантината, да идем пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В неделя , 25.03.2007 г.)ще е следващото ни посещение в дома.Срещата е отново на "Била" на бул. "България", 10,00-10,30 ч.

Дечицата вече са здрави и ни очакват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.