Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

100% съм за !!! Казвайте ако имате нужда от съдействие за каквото и да било. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

Тази седмица ще се виждаме за календарите. Така че ако искате можем на 20-21 да се организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, не знам защо не ми е излязло съобщението при теб, но ето го тук. Онзи имейл е на жена ми, аз съм на ******* и на ************

 

За съжаление срещата ще я пропусна - в събота и неделя съм на Пловдив. Дано да останат бройки, но ако свършат - здраве де е - другия път ще съм пръв. Другата седмица съм в София и ще дойда да взема ако е останало нещо - 3 бр., ако не са ги разграбили колегите. Благодаря ти за съдействието. Координати за среща или за връзка - да ти дам пари и евентуално нещо за дечицата ? Просълзих се, като четох, как са ви награбили и са ви се радвали малчуганите. Дъщеря ми е на 5г. имам какво да дам. Аз съм на ************ - Ицо. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, получих го, прочетох го и ти отговорих ;) Изпратил съм ти и моите координати. Ще се чуем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще се виждаме за календарите. Така че ако искате можем на 20-21 да се организираме.
Някакво решение взехте ли по въпроса?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоооооооооооо,има ли някой тук?

Казвайте ще ходим ли в неделя(21.01) при дечицата,че нямаме много време да се организираме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз съм пак безпаричен в средата на тоя гладен месец... трябва да се обадя на моя съученик да го питам сетил ли е се по празниците като си ходиха да донесе малко дрешки от провинцията, иначе нищо не правим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Несериозници - януари мина и идва 21.02 ... направо ме е срам , че и аз съм в групата :oops:

Идва баба Марта и понеже е през седмицата дайте да се спретнем и да измислим нещо или за предишната /24.02/ или за следващата събота / 03.03 /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами в момента съм много безпаричен, затова "си трая" :cry: Вярно, че децата имат най-вече нужда от внимание, но съвсем с празни ръце не върви да се иде... 3-ти март е празник и не знам дали няма да ги водят някъде децата - може би трябва да се говори първо с директорката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още сутринта се обадих в дома.В момента там има Варицела и датата 24.02.2007 г. автоматично отпада.

Остава 03.03.(събота) или 04.03.(неделя).Предлагам да се видим отново на паркинга на "Била" на бул. "България" 10.00-10.30 ч.Денят ще уточним допълнително!

 

П.П.-Много моля,тези които не проявяват интерес,да не се намесват с нападки и неуместни коментари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм ЗА. Живот и здраве съм на разположение за 3 или 4 март. Вие определете деня. После може да се почерпим за добре свършената работа във заведението на колегата pow ако той или другите нямат нищо против.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък оставаше и да съм против. При мен всички сте винаги добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък оставаше и да съм против. При мен всички сте винаги добре дошли.

Сега остава да кажеш и къде сме добре дошли. :smt038

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък оставаше и да съм против. При мен всички сте винаги добре дошли.

Сега остава да кажеш и къде сме добре дошли. :smt038

 

Ицо ако ми позволи, да отговоря вместо него :oops: . Мими, виж сайта в профила на pow. Изглежда супер приятно местенцето, на което е посветен сайта ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кв Лозенец, бул. Христо Смирненски N 25 , ресторант Прима Дама Пика, от колелото на трамваите на пл. Журналист 150 м. нагоре по улицата и вляво - бяла, двуетажна къща, с двор отпред

 

http://dama-pika.sellinet.net

 

Не гледайте цените, те НЕ ВАЖАТ за колеги от форума и върли Шкодаджии. Ако решите да се видим при мене, ще се подготвя специално и то с голям кеф !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде тръгнахме,до къде стигнахме.

Ресторантът изглежда много,много хубаво!Че ще го посетим то е ясно.Само не разбрах вие там ли ще чакате или ще дойдете с нас в дома :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той Гогата е по-малък от мене - на 3 г. и 4 мес. е, аз съм на 5 г. и ще трябва някоя кака да ни вземе от вкъщи и да ни доведе при вас. ;) :mrgreen: :D Почвам да търся някоя кака, свободна на тази дата и с желание да търпи двама недорасяци като нас цял ден - пожелай ми късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ЗА, ама дайте да преговорим датата и часа, че да си видя програмата - по празниците обикновено съм семейно ангажиран и за да съм сигурен трябва да знам предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава 03.03.(събота) или 04.03.(неделя).Предлагам да се видим отново на паркинга на "Била" на бул. "България" 10.00-10.30 ч.Денят ще уточним допълнително!

 

Това достатъчно ли ти е?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.