Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

Събрахме със жена ми две големи торби стари и малки дрехи на дъщеря ни, една торба омалели детски обувки, сигурно и още ще изкочат.

 

Искате ли, колеги, да идем тази или другата неделя до дома в Драгалевци и да ги видим какво правят малките палавници, пък и да ги зарадваме с некоя и друга благинка, така, от сърце. ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй тъй. Време беше. Колеги не е зле да се организираме наистина. На предното посещение си обещахме, че след месец най-много. А то мина 1/2 година веке. Та си мисля, че му е дошло времето за поредната доставка на балони (и не само) за децата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guys :mrgreen: , аз бих се присъединил към вас другата неделя - сиреч 20 септември. Така че, ако решите да ходите тогава ме бройте и мен. Тази неделя, за жалост ми е абсолютно невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Леееко да повдигна тази темичка, че смятам след средата на февруари да отскоча и да отнеса 2-3 торби с дрехи, но в някой дом с по-голями деца или пък възрастни хора. Може и да отскоча при дребосъците, че до колкото разбрах, дори и там да оставим дрехи за по-голями дечица - могат да стигнат до предназначението си. Та, повдигам малко от рано темата, за да може да има време за това, ако някой има желание - да отскочим заедно. Принципно, да ида сам - не ми пречи, но с готина компания е по-хубаво smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леееко да повдигна тази темичка, че смятам след средата на февруари да отскоча и да отнеса 2-3 торби с дрехи, но в някой дом с по-голями деца или пък възрастни хора. Може и да отскоча при дребосъците, че до колкото разбрах, дори и там да оставим дрехи за по-голями дечица - могат да стигнат до предназначението си. Та, повдигам малко от рано темата, за да може да има време за това, ако някой има желание - да отскочим заедно. Принципно, да ида сам - не ми пречи, но с готина компания е по-хубаво smile049

 

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ей, несериозници :smt0344 :mrgreen: - мислиме да идеме с Велко до дома за деца в Драгалевци тази неделя, той да остави дрешуляци и играчки, аз некой и друг килограм плодове. Смятаме да го направим преди НИМ-ската среща, като вариантите за ориентировъчен час са два:

 

- в 10,30 на задния паркинг на Била Борово или

- в 13,00 на задния паркинг на Била Борово - Казвайте как ви е по-удобно.

 

 

........и да се качим до горе. Ако на някой му се идва с нас - да пише тука, да се доуточним допълнително.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам за съжаление, тъй като ми се налага да изчезна от София в неделята. Все пак, колата ми е пълна с дрехи за малки и големи, така че, ако някой има желание за през седмицата - да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, Велкоооооооо. Твоята кола пълна, Ицо човека няма къде да ги слага вече, Мими се спъва в пликове и чували, аз довлекох 7 плика и 1 чувал от един комшия. И кво? Събираме си ги само и никаква организация.

Ако през седмицата се организирате пишете поне ден по-рано, та поне до Билата да ги довлека и да ги дам някой да ги занесе. Признавам си, че нямам възможност да се кача до Дома. През седмицата се прибирам в един а събота и неделя съм със сина ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Искам да повдигна темата заради идващите празници и да попитам ще се организира ли някаква благотворителна инициатива, защото имам желание и аз да се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.