Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

http://toyotabg.net/viewtopic.php?t=977

 

Колегата Ivar е дал чудесен линк ( за тези, които не са го видяли). Можем да почерпим инфо и опит от колегите, те са минали по пътя вече... Съжалявам, че няма да мога да присъствам и да ударя ено рамо в организацията, но ще направя, каквото е по силите ми...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

...Децата в дома са на възраст от 2,5 до 7 г.,общо 56 на брой.

 

ох, значи нищо няма да им стане от моя разбойник - той няма още и 2 годинки... дано тогава само ми дадат заплата преди 3-ти, че иначе - нали разбирате? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е трудно с една среща. Ние се събираме на по лафче, а да не можем да се съберем за подобно мероприятие :oops: И имам въпрос, който ще помага финансово - парите ще бъдат предадени на дома или с тях ще бъде купено нещо. Или сега друго ми хрумва - който няма излишък от дрешки и/или играчки, може да иде и да купи нещо. Така най-сигурно и най-точно ще бъдат оползотворени сумите. Пък и на Мими черната красавица е комби ;) Така че, дето Митето предлага - правим среща и всеки, който няма да може да дойде на 3-ти да носи каквото му се откъсне от сърцето :)
Добре,среща става(само да не е пак в такъв ранен час).

Веднага ти отговарям на въпроса-аз лично предлагам със събраните средства да се купят разни неща,а не да се дават на дома пари в брой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Децата в дома са на възраст от 2,5 до 7 г.,общо 56 на брой.

 

ох, значи нищо няма да им стане от моя разбойник - той няма още и 2 годинки... дано тогава само ми дадат заплата преди 3-ти, че иначе - нали разбирате? :(

Питай твои познати и приятели с по-големи деца,дали имат желание да помогнат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко даде много хубав линк.

Който няма възможностза дрехи и играчки, може да съберем пари като тях - и да питаме от какво имат нужда.

Може да се съберем един уикенд на паркинга на Метро( давам пример просто) и да напазаруваме.

Аз също нямам ( все още) деца и подходящи дрехи, затова мога да се включа в подпомагането финансово.

Но иначе подкрепям идеята :smt009 :smt009 :smt004 :smt004

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,среща става(само да не е пак в такъв ранен час).

Веднага ти отговарям на въпроса-аз лично предлагам със събраните средства да се купят разни неща,а не да се дават на дома пари в брой.

ОК, пускам една тема/анкета за ден и час. Ще има вариант и за събота и за неделя. За да може да се съберем повечко хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера(26,11,2006 г.) се проведе срещата във връзка с набирането на помощи и бъдещите посещения в дома.Поради едни или други причини(излишно е да ги коментираме отново),присъствахме само 5 човека.

Взехме решение какво ще купуваме за дечицата.Посещението отложихме за следващата седмица(4-10,12,2006 г.),за да се съберем евентуално повече хора.

Всички,който имат желание да помогнат,а нямаха възможност да дойдат на срещата,остава варианта-лакомства,дрешки,играчки....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес осигурих чорапогащници и чорапки за дечицата.Тези дни ще се занимая и с дрешките и играчките.

Остава да кажете кога ще ходим(макар,че като гледам май все същите хора ще сме) :!: :?: :!:

По-добрият вариант е да се отиде през седмицата,така че кажете има ли сред вас желаещи с възмощност за свободна седмична сутрин,напр. сряда(6-ти дек.) :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, аз съм вече в София, когато кажеш, ще идем. Само дай да се чуем по телефона, за да мога да си освободя половината ден предварително. лакомствата там от при теб ли ще ги взимаме или да ги купя от "Билла" например? Юли, Митко, с нас ли сте? :D

(PRR, на теб ти написахме "извинено отсъствие" предния път, сега можеш да дойдеш да помагаш, пък и да се повозя на "Октавияяяя" :smt006 :smt007 :smt006 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с вас, само да е през почивен ден, щото не искам да си гърмя партоните за излизане през работно време, че имам и кола в КАТ да прехвърлям до коледа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, аз съм вече в София, когато кажеш, ще идем. Само дай да се чуем по телефона, за да мога да си освободя половината ден предварително. лакомствата там от при теб ли ще ги взимаме или да ги купя от "Билла" например? Юли, Митко, с нас ли сте? :D

(PRR, на теб ти написахме "извинено отсъствие" предния път, сега можеш да дойдеш да помагаш, пък и да се повозя на "Октавияяяя" :smt006 :smt007 :smt006 )

:smt005

Прави ли ти впечатление колко напред е отишла темата :!: :?: :!:

Аз мога да се освободя всеки ден без събота,така че ми е все едно,както го решите.Може да се срещнем пак на "Била".

Желателно е обаче да се уточнят подробностите до ден-два,за да се обадя на директорката.

 

 

П.П.-Чаках "Добро утро!" днес,ама не :cry: .Напомни ми да ти върна "ухото" като се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече съм на линия, за сега приключих с обиколките из БГ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече съм на линия, за сега приключих с обиколките из БГ ;)

 

Аз ще изпратя представител, че просто ми е лееееееко невъзможно да присъствам... Моя човек ще носи цайси и е с бяло комби от позната марка. Ще го познаете - такъв олигофрен не се отминава без да е забелязан :mrgreen:

 

До Владо > да си с колата и да си с цайсите ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, ето каква е идеята: понеже опвечето казват, че е по-добре да се видим в края на седмицата - предложението е: в НЕДЕЛЯ, 10.12.2006, в 10:00 часа да се срещнем на паркинга на "Билла", която се намира на бул. "България", за да ходим до дома. В четвъртък - 7.12. HASHEK ще е в София и можем да се видим на по бира при Ники - хем ще се видим с Миро, хем ще се "преброим" кои сме за неделя. Какво мислите :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

програмата за 7-ми - след 18 часа при Ники Колев на по биричка

програмата за 10-ти - писах я по-горе ;)

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://btv.bg/news/?magic=all&story=54744

 

без коментар...

 

Рокерите, Toyota, Volkswagen...браос! И ние барабар Петко с мъжете :lol:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе...ако беше заразно, нямаше да сме пак само 4-ма на срещата :cry:

Поздрав за варненската група - те се оказаха по-сериозни от нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички,който не дойдоха вчера,могат само да съжаляват.

Преживяването беше страхотно.

Дечицата са страшно сладки,много милички и бяха безкрайно щастливи,че им гостуваме.

Заредихме се с много положителни емоции.Всеки от нас ще го потвърди.

Не може да си представите колко беше хубаво.Прекрасно.Тези деца имат нуждая от това-да ги гушнеш,да ги погалиш,да поиграеш с тях.

Спирам,защото няма толкова силни думи,с който да предам настроението от срещата с тях.

Поздрави на всички!

Отворете сърцата си и ви обещавам,че ще се почувствате много,много по-щастливи! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.