Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

Нека сложим началото на нова инициатива!

Имам идея да се организираме и да посещаваме поне веднъж в месеца дечица от домовете.Да им създадем радост,да ги дарим с внимание и нежност,от това те винаги имат нужда.

Като начало предлагам ДМСГД " Св. Параскева"в "Надежда", ДМСГД "Св. София" на ул."Гюешево" и ДОВДЛРС "Иван Рилски" на "Цар Борис III".Дечицата там са на възраст от 0-3 и 3-7 год.Имам координатите на домовете,ще направя връзка и ще разговарям кога е удобно да ги посетим.

Искрено се надявам да се включат повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

да, може колегите и колежките, които имаме деца да съберем малко употребяваните дрешки, които вече не им стават, отделно да съберем по малко парички за лакомства и играчки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубава идея! =D> аз деца си нямам, ма мога да помогна с купуването на нещо... а дали те нямат нужда от някакви ЛЕКАРСТВА? мога да понакупя някои, стига да знам от какво имат нужда....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и аз нямам дете ама съм бил дете и имам много дрешки дето седят в някои шкаф... предполагам не съм само аз...

 

тия дрешки не стават - вече не са "фешън" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и аз нямам дете ама съм бил дете и имам много дрешки дето седят в някои шкаф... предполагам не съм само аз...

 

тия дрешки не стават - вече не са "фешън" :mrgreen:

 

ще ги скъсаме и оцапаме и ще станат фешън.

 

не е лоша идеята, но ми се струва, че ще е поредната която ще си остане само в форума.

мойта гледна точка:

Мой дрехи който да ги давам на някой нямам, а да давам парите на родителите си,който са за мен на други деца(в повечето случай циганета) не ми се струва разумнно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лоша идеята, но ми се струва, че ще е поредната която ще си остане само в форума.

мойта гледна точка:

Мой дрехи който да ги давам на някой нямам, а да давам парите на родителите си,който са за мен на други деца(в повечето случай циганета) не ми се струва разумнно.

Не се сърди, не те упреквам, просто ми прави впечатление противоречивото ти мнение. Хем не е лоша идеята, хем не я възприемаш :mrgreen:

А за дечицата - дали са циганчета или "бели" - дечицата са си дечица. Всяко от тях копнее да има играчка, бонбонче, дрешка... Не бива да ги делим на черни и бели. Никой не е избирал какъв да се роди :( И нека не ги сравняваме с организираните просещи групи по светофарите :mrgreen:

Аз лично все още нямам деца, нямам и малки роднинчета. Така че от мен ще има "само" финансова подкрепа. Иначе всяка пролет с жената правим "чистка" на гардеробите и излишните дерхи веднага заминават за една църквичка, дето си я харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз паралелно се заемам с организацията на това мероприятие във Варна.

 

Моля всички колеги от Варна, с които не се познаваме все още, и които споделят тази идея, да ми драснат ЛС със своя телефон. След понеделника ще им звънна да се уточним кой какво къде и кога.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм ЗА. :) Не ме интересува дали дечицата са "бели" или не и парите, които ми дават родителите ми за мен, съм готов да ги дам за тях...мисля, че все ще се оправя без 10 или 20 лв дадени ми за бензин или нещо друго. Също така, ще поразпитам братовчедка ми, тя има бебе, дали случайно няма излишни дрешки останали от него. Поздрави! :)

 

П.П. Юли, лепни едно етикетче "Важна тема", моля те, мисля че си заслужава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, колко хубаво :P А аз си мислех, че това ще стане по-далеч във времето. Радвам се, че сте поели инициатива и още повече ще се радвам, ако всичко писано се реализира. Аз също всяка година "чистех" гардероба, но давах дрехите на домове с по-голями деца (понякога и в старчески домове - все пак, това са нашите баби и дядовци - хора, които не по-малко заслужават да им се обърне внимание). Молбата ми е да се уточним, кога ще се организират тези мероприятия (за да мога и аз да участвам по някакъв начин). Искренно се надявам всичко да се реализира по "мед и масло". И както каза mimi.b да го направим нещо като редовна дейност, а не само по празниците (точно това ми беше идеята в една друга тема...).

Ясно е, че няма да можем да "огреем" всички, които имат нужда от усмивка, топла дрешка и храна, но нека го направим като хората за тези, които сте избрали (за начало).

 

И не разпъвайте corropt, моля. Той е сериозен и това го знаем! Нищо, че има по-рзлично мнение по въпроса. Понякога наистина парите не стигат (на всеки се е случвало да няма работа например и да взима пари от родителите си - в такива случаи наистина е невъзможно да се отдели за друг, при положение, че нямаш за себе си - нека гледаме трезво на нещата). Но не е прав за циганчетата - всички са деца и както каза Юли - никой не избира какъв да се роди!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че разводнявам темата, но принципно имам непряка връзка с Еуратек, чрез братовчед ми и той ми предложи да отидем двамата до г-н Шефа и да се опитаме и тях да ги включим в начинанието. Не знам имам ли правото един вид да представям клуба и да говоря от името на всички.Затова ви питам, съгласни ли сте да говоря с представител на Еуратек или ви се струва по-добра идеята да си остане наша си инициатива и да не се обвързваме с вносители, и да не си намесваме в медийната шумотевица, защото си мисля, че Еуратек ще се възползват от обстоятелствата да си направят реклама на наш гръб.Идеята ми е да не го удряме на популизъм и някакви хора да трупат активи заради идеи възникнали без тяхно участие. Ако трябва да съм честен с вас, съм силно резервиран относно тази идея.Така че, кажете вие какво мислите...аз ви казах моето мнение - аз не съм съгласен, но ако мнозинството каже друго съм готов да проведа въпросния разговор. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм скептично настроен - по-добре малко, но от сърце, отколкото да разчитаме на такова спонсорство. Аз ходих преди време в Еуратек по повод евентуално спонсориране на изявите ни - първоначално бях посрещнат доста ентусиазирано, но щом стана върос за пари отговорът беше "Трябва да убедите шефовете ни, каква ще е нашата полза да ви спонсорираме и да се рекламираме чрез вас". Накрая им подарих и един календар на клуба, а в замяна получих само визитка - техния календар си го свалиха от стената, за да закачат нашия и си го прибраха:)...

Освен това, за да ни обърнат сеиозно внимание за такова начинание според мен трябва да подадем официално писмо подпечатано и подписано от председателя на клуба, но всичките документи за регистрация и печатите все още са във Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но всичките документи за регистрация и печатите все още са във Варна

Имаш впредвид АМРК предполагам или...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм скептично настроен - по-добре малко, но от сърце, отколкото да разчитаме на такова спонсорство. Аз ходих преди време в Еуратек по повод евентуално спонсориране на изявите ни - първоначално бях посрещнат доста ентусиазирано, но щом стана върос за пари отговорът беше "Трябва да убедите шефовете ни, каква ще е нашата полза да ви спонсорираме и да се рекламираме чрез вас". Накрая им подарих и един календар на клуба, а в замяна получих само визитка - техния календар си го свалиха от стената, за да закачат нашия и си го прибраха:)...

Освен това, за да ни обърнат сеиозно внимание за такова начинание според мен трябва да подадем официално писмо подпечатано и подписано от председателя на клуба, но всичките документи за регистрация и печатите все още са във Варна

 

Така е Мите... Трябва да ги убедим наистина. Колкото и кофти да звучи - така си е. А това може да стане, след като направим няколко такива мероприятия и докажем, че сме се захванали сериозно с работата, за която искаме помощ от тях. Колкото до рекламата им в тези мероприятия - може просто да поискаме да няма медиини изяви за тези събития (не знам дали е възможно), а ако има, мисля, че ще е добре да се споменем и инициативата на WV-клуба! Така само можем да привлечем повече такива форумни организации и млади хора за идеята да помогнем на тези, които имат нужда...

Така мисля аз...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, нека да изчакаме Порше-Бг. После Еуратек сами ще ни търсят ;)

 

Я елате пиленца при батко,

да ми пейте сладко, сладко!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е,че толкова много хора се отзовахте,за което безкрайно ви благодаря!

Току-що разговарях с директорката на дома в Драгалевци(пропуснала съм да го спомена в горния пост).Тя страшно много се зарадва,когато й казах,че желаем да ги посетим и имаме намерение това да стане традиция.Уговорих се с нея да отидем някоя неделя преди обяд.За да се организираме по-добре предлагам това да е датата 3-ти декември.

Ще гледам да приготвя повечко неща,ще потпитам и мои близки за дрешки.

Децата в дома са на възраст от 2,5 до 7 г.,общо 56 на брой.

 

Хашек,имаш ли нужда от координати за Варна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ри и 3-ти декември (събота и неделя) няма да съм в София... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога на 2 и 3. Дайте ако искате за следващата събота или неделя след тези дати да го направим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ако го направим седмичен ден,как сте с времето :?: .

Ясно е че който и ден да стане това,едва ли ще е удобен за всички желаещи,така че поемам ангажимента да приема доброволните ви дарения и да ги предам на дечицата.

Телефоните са ми 0878 283 187 или 0889 200 620.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим една предварителна среща, където всички желаещи да дадат на Мими каквото са приготвили, а при децата ще отиде тя заедно с тези колеги, които имат свободно време в момента. Аз бих предпочел да е в началото на декември, защото тогава взимам заплата;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея Мите. Пък и така ще спестим доста време на Мими за евентуални единични срещи с всеки, който иска да даде, но не може да дойде на въпросната дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със среща трудно ще стане,но който има желание,нека се свърже с мен и ще се разберем.Или както там го измислите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е трудно с една среща. Ние се събираме на по лафче, а да не можем да се съберем за подобно мероприятие :oops: И имам въпрос, който ще помага финансово - парите ще бъдат предадени на дома или с тях ще бъде купено нещо. Или сега друго ми хрумва - който няма излишък от дрешки и/или играчки, може да иде и да купи нещо. Така най-сигурно и най-точно ще бъдат оползотворени сумите. Пък и на Мими черната красавица е комби ;) Така че, дето Митето предлага - правим среща и всеки, който няма да може да дойде на 3-ти да носи каквото му се откъсне от сърцето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.