Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

вибрации когато потеглям


biser.or

Recommended Posts

от както смених феродовия диск , като потеглям на 1-ва се усеща леко тресене. как да се излекува това заболяване? :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега повтори упражнението - и си смени притискателния диск. Съединител се сменя веднъж на 70-80 хиляди. Само че сменяш всичко - лагер, феродов и притискателен и си спестяваш парите за смъкване на скоростната малко след това. Айде посъветвай се с някого и дано не съм прав ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така е от притискателния диск е да не говорим че примен ония скапан лагер ми прецака и притискателния диск и феродовия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят съединител "просвирва" при по-рязко потегляне или при тръгване на баир, освен това педала е "тежък" и жилото също скърца при натискане - мисля и аз напролет да му направя един ремонт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и притискателен и феродов са чисто нови. остана само аксиалния лагер . не вярвам тои да е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е защо не го смени като отваряхте скор.кутия ?!при мен единствено той ми прецака и феродовия и най-вече притискателния диск.моя майстор дето ми прави съединителя ми каза че по принцип най-много той се поврежда и като в моя случай се чупи на парчета .друг е въпроса дали новите ти птиск.диск не е ментак.аз си купих sachs немски уж,че чешки нямало ..ако си си взел някой турски боклук може да имаш големи ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и притискателен и феродов са чисто нови. остана само аксиалния лагер . не вярвам тои да е проблема

 

Спестил си баж от най-евтиното... :roll: Аксиалният лагер събаря притискателя - износен е, лягал е по един начин на стария притискател. Ти слагаш нов и съответно лагера вече не може да окаже равномерен натиск върху новия. Това казвам е само една примерна ситуация - говоря наизуст. Може да е нещо друго. Трябвало е да смениш лагера :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.