Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Празниците идват...


Дон Чоре

Recommended Posts

Видях една хубава идея... понеже не я видях тука и мисля да си я изак*м тука. Вижте за какво става на въпрос ако има организация идвам и аз :roll: http://www.vbox7.com/play:4a1dbfdd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух, че тези домове ще ги закриват, като влезем в ЕС - явно тази година ще е последната възможност за подобни инициативи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми принципно съм на мнението, че не трябва да се сещаме за сирачетата само по празниците. Иначе съм твърдо ЗА идеята и съм готов да помогна с каквото мога, стига да се организираме. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра - макар , че съм малко предубен към такива действия придружени с реклама и медиини изяви.

Не говоря за момчетата от VW клуба - говоря по принцип.

Има много начини да се помогне на тези деца - ако се ораганизираме - само добри неща могат да се постигнат.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух, че тези домове ще ги закриват, като влезем в ЕС - явно тази година ще е последната възможност за подобни инициативи

 

Е как така? А къде ще идат всички тези деца? Не вярвам "управниците" да са измислили нещо по-добро за тях, че да закрият домовете. Свалям шапка на момчетата от VW и се надявам и ние някой ден да се организираме така. Определено е по-добре с подаръци и храна, а не с пари по сметка!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами в западна европа нямало такива домове - всички сираци ги пращали в приемни семейства, но при нас сигурно това ще стане постепенно - няма да ги закрият изведнъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм - не съм съвсем сигурен,че нямат.

Доколкото си спомянм инциативата SOS Kinderdorf - ( Краси Балъков я подкрепяше тук) от братска Германия. Доколкото си спомянм се прави нещо подобно на селище - пак е като дом - но в него помагат и работят хора желаещи да осиновят децата.

Доколкото си псомням идеята беше отрано децата да свикват с родителите си.

Но това беше отдавна - може нещата да са се променили - но не вярвам и те да нямат такива проблеми- колкото и тъжно да е - навсякъде го има - повече или по малко :cry:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобна идея се обсъждаше вчера в друга тема.Жалко,че малко хора са я забелязали.

Мисля,че такава инициатива заслужава внимание.Не е трудно да се организираме напр. в неделя(възможно най-скоро)и да отидем в някои от домовете за деца,в София спец. са много.Ще се разберем за дата и час,ще купим плодове и лакомства,аз лично мога да донеса дрешки и играчки,някой може с нещо друго да помогне.

Тези дни ще поразпитам къде от какво имат нужда и ще решим какво да правим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://toyotabg.net/viewtopic.php?t=977

 

Извинявам се на съфорумците от Тойота за линка към тяхната идея, но го правя, за да видите как са осъществили същата идея миналата година - още повече, че домовете за сираци напоследък станаха място за медийни изяви, а домовете като този подпомогнат от момчетата от Тойота са забравени и от хората и от държавата и от всички - в ужасно състояние са, защото за милата ни родина тези деца са безперспективно бреме и разходи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.