Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Година на производство от номера на рамата ?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Дайте линк към сайт с буквите от номера на рамата и съответно годината на производство. 30мин търся и нищо немога да намеря- а съм гледал май в skoda.virt.cz!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти отговоря не въз основа на цифрите, а на това, което знам за твоето Гарде - доколкото знам от Цецо, а и от Яската, колата е произведена 1983 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото разбирам чешки(и 1 дума не знам) и разбрах как се действа с номерата залагам на 86 та година. на края на първия номер има буквата "G"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го примера: TMB 10MOOS E1234567

Ето го моя номер: TMB 12000G T*******

T.e "G"-то принадлежи към групата която определят каква е колата.(В примера е 105S ) "Т"-то тогава трябва да означава годината.

За "Т" обаче няма съответната година. Или ако караме по ред на буквите тогава колата ще е 1999година :mrgreen:, което не е истина.

Garde-тата са произвеждани rok výroby: 1981 - 1984.

Предполагам че просто в тази табличка не са дали за Гарде информация. Има за Рапид и Естел.

 

П.С Виждам в коментарите в края на страницата като че ли питат "А за Гардето?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.