Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

здравейте шкода фенове


dekata

Recommended Posts

от скоро притежавам фелиция 1.9D GLX.МОДЕЛ 1998год.в перфектно състояние.до сега не съм имал дизел и ще съм много благодарен за всякакви съвети относно подръжката и експлоатацията на колата.благодаря предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, добре дошъл. Няма какво да те съветваме - сменяй маслото редовно карай бавно из дупките и много безаварийни километри :D

п.с. и сега като застуди и започне отдолу да скърца нещо точно под теб си смени тампончето (2лв) което хваща щангата на скоростите отзад ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО И :smt005 !!!

Моята Фелиция е на бензин и надали ще съм ти много полезен, но ти пожелавам десетки хиляди безаварийни километри! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и от мен!

 

Тук няма много колеги с дизеляци, така че те съветвам да погледнеш за повече инфо форума на ФауВе.

 

Това, което съм чувал за Фелициите дизел е, че са бая тежички отпред и ядат много дисковете. Така че - едно на ум! Ако я караш повечко в града - не чакай достигането на пълните километри за смяна на маслото, а оставяй 1500-2000 км аванс. Зиме сипвай на 15-ина литра нафта и по някоя ока бензинец - това ще ти спести проблемите с паленето!

 

Хайде успех и да пишеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл.

 

Преди време и аз купих за служебна една Фелка дизел, комбинат :mrgreen: , ако нещо те интересува конкретно - споделяй, ще гледам да съм ти полезен.

 

Не знам твоята дали има клима, но ако има - съвет - преди да тръгнеш да изпреварваш, изключвай климата :mrgreen: това сериозно. Нещо не са го измислили добре чехите. Същият този Сеат Ибиса/Кордоба със същия този двигател тегли по-добре. Отдавам го на това, че испанците ползват ВАГ скорости, а чехите са се изхитрили да си ползват своите фелкови, само че със 3.55 диф.

 

Да ти е жива и здрава придобивката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има клима и си много прав за изпреварването.чесно да си кажа не очаквах така да спъва мотора при положение че е 1.9.двигатела като на кой WV е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега нямам време,но в събота ще я фотам и ще я покажа-ако мога :lol:някой може ли да ми каже двигателят на кой от WV отговаря :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.