Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За форума и галерията


Skoda_Estelle

Recommended Posts

За форума: От началото още ми прави впечатление едно съвсем незначително нещо, но все пак: Текста на някои постове се дръпва на страни. След Reload(F5) текста се връща на неговото си място. Мисля че е от моя браузер(Firefox), но да попитам дали на някой му се случва същото. Показвам нагледно:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/albums/userpics/ops.JPG

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/albums/userpics/ops2.JPG

 

За галерията:

Опитвам се да кача две снимки в един албум. Три опита направих- казва че ги е заредил, посочвам албум, всичко е ок. Отивам в албума- снимките ги няма?!? Реших че може да е от снимките!!!!!!!!! Качих друга снимка- ок вижда се. Пак пробвах с въпросните две- показа се в албума само едната! Този албум е направен преди няколко дни и стои празен.

 

Това са моите забележки. Като цяло всичко много добре е пипнато и браво на отбора :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми една от снимките, които не искат да се качат на мейла ;)

А за разместването - при мене рядко се получава, минимално е и го забелязвам само под Firefox :oops: С Expolrer нямам такива проблеми. Ако и други колеги са се сблъскали със същото и се стигне до общо съгласие - мога да предложа нови скинове и да се избере някой по-подходящ. Всъщност за това "разминаване" нямаше как да зная предварително, преди да тръгне форума и да се започне с писането в него :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно разместването - и на мен често ми се случваше подобно нещо (с firefox), но по други сайтове. Във форума засега не съм забелязвал да се получава. В интерес на истината, откакто сложих Firefox 2.0... нямам спомен да съм наблюдавал подобно разместване... но може и да е случайност.

Не мисля, че е чак такъв проблем, че да налага смяна на скиновете. Още повече - каква е гаранцията, че на новите скинове няма да е същото ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това разминаване не е болка за умиранe(въобще). И явно си е свързано с Firefox-a ми.Ще ъпдейтвам и ще наблюдавам.

Пращам ти снимката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.