Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Това е паркинга


hamsia

Recommended Posts

http://fishki.net/comment.php?id=15222

Едно таквоа в центъра и в Младост ако може :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt013 :smt022

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какъв час пик е през целия ден, ще ни трябват поне 10 такива. Няколко в покрайнините на столицата а останалата част в центъра... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекалено изродско според мене, но ако може да стане какво в Гент в Белгия (живях там половин година) - под всеки площад в сентъра са направили по един подземен гараж на 4 - 5 етажа и после са възстановили паважа и паметниците както са си от 15-ти век. Докато бях там бяха разкопали един площад и работеха по гаража. Освен това на всеки светофар на входовете на централната част има големи табели на които се изписва колко свободни места има в момента във всеки паркинг :) Там без тези многоетажни подземни гаражи за загубени защото центъра на града е от средновековието и много от уличките са паваж и са адски тесни - просто няма друго място за паркиране а и целия център е с старинни сгради катедрали и т.н.

 

Лошото е че това при нас няма да стане скоро а и да стане пак ще има коли по тротоарите и да пречат на движението, защото нашенеца не е свикнал да си плаща за такива работи. :smt023 :smt020

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deel_1981 - нормално всеки по голям Европейски град е така.

Аз в Тулуза съм виждал същото за което говориш точно под центъра на самия пъп дет се вика - но ние все още не сме там ( а и скоро няма да бъдем ](*,) )

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а не падат ли понякога отвисоко ???...

 

Падат! Преди около месец някъде, видях бая зяпачи там и се зазяпах и аз... Та хвърлиха 3 коли - някакъв филм май снимаха. Мнооо яко се чува като се пльоскат в реката по капак :mrgreen: Само че в Бг не знам дали ще стане някога така, защото всеки строител/инвеститор предпочита всичко, което е за продажба, да се продаде като жилищна площ, а не част от площа - като гараж. Защото това не е обществен паркинг, а паркинг за живущите в сградата...Мдаааа...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deel_1981 - нормално всеки по голям Европейски град е така.

Аз в Тулуза съм виждал същото за което говориш точно под центъра на самия пъп дет се вика - но ние все още не сме там ( а и скоро няма да бъдем ](*,) )

 

Поздрави

 

Така е за съжаление и междо другото Гент е 250 000 град. Не е по-голям от Бургас. Но и там си играят с други пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малийй!!!!

В София няма да стане!

Защото напрекъснато се строят нови сгради и не се правят паркинги, или ако има, то те са само за ползвателите - без да има и за други.

Абе, няма да се оправим.

Тия архитекти......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат живееше там и си паркираше НацискоМобил на 5-тия етаж със изглед към канала:)

 

Проблема на тия сгради конкретно е ,че всичко нагоре е накривено като триъгалници към центъра на конуса ,при такова панижение немаш грам 90 градуса и става много фенско за обавеждане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хич не ми се вярва това да стане тук в София :smt018

Ходили сте в Mall Sofia, каква лудница е в подземния паркинг, пълен хаос. Никой не знае къде има свободни места, всеки се лута нанякъде, не спазва знаците. Така че дори и да се посторои сигурно ще ти трябва 1 час докато излезеш от него, че кой знае колко хора ще им в насрещното. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.