Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разширителен съд за охладителната с-ма


Krankenstein

Recommended Posts

Въпросът ми е взаимозаменяеми ли са тия съдове при Фаворит и Фелиция? Питам, защото приятел на мой прииятел си търси за Фаворитчето, а пък аз имам един излишен от Фелиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Направи му подарък, става. Въпреки че те съветвам да си имаш едно резервно, защото рано или късно главата ти ще надуе казанчето и ще го пръсне или него, или радиатора :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , даже може в тази връзка и един резервен радиатор да си вземеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, на човека точно такова "щастливо" събитие му се е случило :mrgreen:

Аз бях сменил мойто съдче с уж ново от битака, щото старото се беше напълнило с "акита" и дори нивото не се виждаше... ама "новото" нещо почна да сълзи по шевовете, та пак си върнах аканото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съдчетата са еднакви, а колкото до почистването - налей топла вода, сложи някакъв препарат - препоръчвам ти "Бингосил" - мноооого добре чисти и друсаш яко. Пък ако ти се занимава - купуваш си една четка за бутилки, ма от тел, за да можеш да я кривиш насам-натам и "нивото" ще ти се покаже...само го изплакни добре после, да не ти забълбука парното и да пуска балончета :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.