Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна кора за 120Л


Recommended Posts

Айде от мен да е сефтето в този раздел! :D :oops: :lol:

Та значи ме интересува кой от София би ми помогнал за следното нещо: кой си е правил задна кора от ПДЧ или талашит. Искам просто да я пречертая вурху парче ПДЧ, защото мисля, че ще по-лесно така отколкото да се пробвам по оригиналната(най-малкото тя има едно закривяване накрая, което не може да се постигне при по-дебел материал.

Със сигурност знам за Юли, че е с такава кора!

Мерси предварително! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом знаеш, значи проблемът ти е никакъв ;) Има 2 варианта:

- сваляш размерите от монтираната кора;

- свалям кората и очертаваш върху твоето парче материал.

 

Между другото - имам изостанал материал, който само ми подпира стената в гаража. Дебелина - 18 или 22мм, не помня, но мога да проверя. Ако ти трябва - в събота е твой. Подарък.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... p?album=69

 

Тук има снимки на задна кора на моята кола.Кората не е довършена...ще се слагат още две или само една басова колона и след това ще е тапицирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

чак сега видях темата , но мисля че няма да е зле да ти дам съвет за кората ;) моята си я направих като свалих старата,взех размерите, и направо очертах върху пар4е талашит,после режеш,и там кадето е повдигнатото от долната страна го минаваш с шлайф по преценка докато не пасне .. всичко се получи много добре и сам доволен от резултата :arrow: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
album.php?album_id=81529

ей тва е моята кора

от талашит е, а отгоре е с черна естествена кожа

 

А бе тая кола върви ли въобще с тия 15-ки на 205мм. ???? Тя даже е и 105-ца :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, тия белите шкоди мноо ги мачкаме бе, колега по бяла шкода ... да земем да сменим цвета... аз поне се замислям вече де ... с оранжеФ грейпфрут ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.