Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърнета


Odin

Recommended Posts

Така или иначе ми се налага да сменям гърнето. Чудя се има ли по-добро решение от това да си купя ново гърне. Всъщност не искам колата ми да е по-шумна. Напротив. Искам да е по-тиха, да върви повече и да изглежда добре. Виждал съм няколко изпълнения на спортни (и не спортни :) ) гърнета на варненски шкоди. Какъв е ефекта от тях. И къде може да се нашправи/поръча нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добрите гърнета за шкода се продават във фирма Косер в София. Магазина се намира на ул. Раковски в участъка между бул. Сливница и ул. Козлодуй. Струват 48 лв. и са обработени антикорозионно -ламинизирани. Карам такова трета година и е като ново. По отношение на шума няма разлика от обикновените. Гърнетата са полско производство и за това са малко по-скъпи. Успех.

Този отговор трябва да е тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Всъщност не искам колата ми да е по-шумна. Напротив. Искам да е по-тиха, да върви повече и да изглежда добре...

Жоре, когато говорим за гърнето, няма как колата да е хем по-тиха, хем да върви повече. Или ще е тиха, или ще върви повече (друг е въпроса с колко). Последното гърне, което съм купувал е от бай Мето. Читаво е, на 2 години е вече (малко над 30000 км) и можеш в събота ако идваш да го видиш.

Ако търсиш звук - ориентирай се за табелка Варна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.