Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

трябва ми схема


Slavimaster

Recommended Posts

даите некаква схема за вразване на релето с реотаните на задния джам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - просто ако нямаш описание на контаките на релето на корпуса му вземаш мултицет и на краката , които покажат съпротивление е е намотката - там се подават 12 В. - съответно (+) от ключето и (-) от където е най - близо. След това включваш релето и мериш между кои два крака имаш късо ( това е контактора на релето ) там включваш (+) за реотаните и съответно кабела , който отива към тях и готово.

Желателно е управлението на релето да е през контакта , а (+) за реотаните да идва от поне 15А бушон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок 10х не бях се сетил са този процедура сте я напрая после или утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо немога са опрая го пусна тва реле зна4и си4ко на си4ко имам 4 клеми на 2 от които са намотката и там имам съпротивление и подажам саответно + и - и релето цаква

но на другите 2 контакта или каква то и да е комбинация да прая никаде не изкарва волтаж за да варжа + на реотаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.