Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно въпросче?!


ЬГ

Recommended Posts

Принципно, трябва да имаш. Предполагам не е много трудно да провериш това визуално - като надникнеш в багажника или свалиш задната седалка :) Или просто промени настройките на стереото си и намали предните колони. Ако не се чуват задни, или нямаш или не са свързани. За това се убеждаваш физически дали има или не и ако отговора е НЕ, отиваш да ти сложат, защото в сайта им е обявено, че 4 говорителя има стандартно от базовия модел. (А много странно, защо не предлагат ел. стъкла отзад стандартно на твоята модификация...или аз нещо съм пропуснал или само гледат да изтискат някой лев - гадове).

ПС > Това е ако говорим за кората на багажника. Не знам ако имаш впредвид задните врати... Все пак аз съм със старата Октавия и не съм 100% сигурен за задните врати на новата (аз на задните врати имам пищялки само - при дръжката за отваряне на вратата - т.нар. задни колони са ми на кората).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма!Но може да си сложиш. ;)

 

Е т'ва е мноо куцо!!! Ей това не го разбирам... На сайт-а пише, че КЛАСИК има 4 високоговорителя и т.н. но като си вземеш колата почваме с... "Ами това трябва да си го закупите допълнително!" Не знам каква е тази политика, но аз ако си купувам нова кола от тях някой ден, ще я приемам под лупа!!! Много ми е интересно, ако се поинтересуваш, защо колата ти няма някой неща, които са в списъка и всъщност си платил за тях (незнам-си-колко-кинта), какво ще ти отговорят...

Дразна се, чесно...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колони на задната кора нямам! На задните врати има отвор(място) за колони, но не се вижда дали има нещо вътре! А има и място за пищялки, но същата работа като горе! Цаката с настройките на стереото съм я правил и като включа да свирят само "задните колони" нищо не се чува! И аз като теб съм чел в сайта на Шкода, че има 4 тонколони и за това се учудих!Но явно НЯМА! А за задните ел. стъкла дори не искам да коментирам, но какво да се прави?! Тея дни ще отида до Еуратек и ще ги запитам разни въпросчета! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да! Мнго ще ми е интересно, какво ще изкоментират по въпроса с колоните... Пиши като се случи случката :) Пожелавам ти успех!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за задните ел. стъкла дори не искам да коментирам, но какво да се прави?

Какво за задните ел.стъкла? Да не би да си платил а да го няма като екстра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и моите са така!2 колони отпред и 2 пищялки пак отпред!Е, аз пък си мислех, че нещо се е случило по инсталацията и не свират задните! :oops: А аз колата я взех на 1 година и малко и не знам дали е плащано допълнително за задни електрически стъкла! Но въпроса е, че е глупаво задните ел. стъкла да не са включени фабрично! :-k Но нали трябва да ти вземат пари за каквото и както може! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.