Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

MAX Speed 120L?


kukumitcin

Recommended Posts

Pi4ove taka kato vi gledam otzivite izliza 4e kilometraja mi poslugva dosta, za koeto ne sporq.Mejdu drugoto iskam da spodelq 4e ponqkoga poradi neobqsnimi fakti nqkoi koli bqgat dosta pove4e ot normalnoto za tqh. Naprimer predi godini kom6iqta ima6e edna 105L i dokolkoto si spomnqm redovno i obru6ta6e kilometraja sled 180, no za sujalenie nakraq i toi samiq se oburna s neq.

 

 

Някой ти го беше писал вече - пиши на кирилица! И да, километража ти послъгва...доста при това, 130 на трета верно трябва на 9000 оборота да ги правиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа...

 

К'ви са тия 130 на 3та!?!?!? Тия кретени от Шкода за к'во са слагали 4, че и 5 скорости като (по заводски данни!) колата вдига макс 127 km/h а някой ги вдигат на 3та?!?!?!

 

Ей, момчета! В тоя форум има хора с 15++ години стаж зад волана, а някой от тях карат Шкода преди вие да сте били проектирани! Престанете с тия глупости! Не сме детска градина да се надлъгваме...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди съм споделял в подобна тема, че е безумно да си мерим пишките по този начин. Само да кажа, че 120-ка още не ме е изпреварвала освен по мое желания (Обичам да оглеждам добре запазени екземпляри). Фелациото съм го карал с около 160 (показание на километража!) в Гърция с тамошния 95. Но уикенда ходихме на Хисаря и страничният вятър на магистралата ме побутваше още при 120-130...

 

Кефете се на колите си като баровци, а не като голфаджии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме че шкодата е доста крехка кола - ако издевателстваш над нея те наказва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е крехка - кой човек, който подготвя колата си за йънгтаймър, се опитва да я батиса със скорости, близки до предела й като нова кола?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля Шкодата не е за високи скорости.Аз сум вдигал 120 км/ч по надолнище и натискам спирачки защото усещам как течението ми наддига предницата.Предницата е много лека и вирната.Аз мисля 4е е доста опасно над 120 имам чувството че няма управлвние е при страничен вятър сигурни ще се отрепа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR , малко ти е Редбула :smt030

 

Май си прав. Ще пробвам :mrgreen:

 

PS: Може и една тревица да дръпна. Предполагам ефекта ще е :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.