Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia Tuning Bg


kukumitcin

Recommended Posts

На мен не ми допадат огледалата за задно виждане...и тези пламъци.

и на мен така

 

а цвета и джантите ми харесват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и цвета е малко ...

Пламъци и светло синьо :-k

Иначе- с тва за риба не може да се ходи ](*,)

Иначе евала за старанието :smt006 :smt006 :smt006

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам на пича не са му останали парички за гуми от всичките тез пластмаси , но като цяло за Made in BG добре са я пипнали :smt008

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

харесва ми, плъмъците май са копирани от един чешки сайт за тунинг, там съм виждал тъкмо няколко такива фабии. Ама защо са светло сини?!? :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета не ми харесва..нещо не и отива на колата..поне според мен..иначе така за тунинг-а нямам забележки..ама пламъците ако бяха бели или черни нямаше ли да седи по добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола съм я виждал в Пловдив-какво да кажа-хубаво за ентусиазма и хвърлените пари и труд-ама на мен въобще не ми допада-да не бъда по рязък.Единствено малко джантите ме радват и нищо повече-но евала за ентусиазма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа че страно много ми харесва, но не е и някоя страшна цигания :!:

 

Иначе- с тва за риба не може да се ходи
:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Я стига сте плюли по колата бе, само да и се сменят огледалата и да се махнат тия "страшните пламъци" :lol: и колицата заспива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заспива-браво бе колега! smile177

Само лично мнение-забележи добре самите линий на Фабия и после и вий тунинга с тези прагове извити толка грубо и предната долна ска....................нещо не си вървят нали-а задната броня е направена по изчистено....................... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.