Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ми Работи Парното???120L


gogata

Recommended Posts

Значи парното принципно работи с топла вода и не са му нужни бушони. Вентилатора ти е на бушон, сигурно за него говориш. Ми предполагам, че на 120-ките таблото с бушоните е в багажника, както при мен, или под таблото, та като намериш таблото гледаш кой бушон е за вентилатора, ако е изгорял ще му е скъсана жичката. Успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предпазителите са долу в ляво под таблото, има една малка черна кутиика, влизат и излизат много кабели ще я видиш като си навреш главата на нивото на седалката.

всичките са 16А като отвориш кутийката ще видиш какъв тип са и подобни да търсиш. някой беше изразил мнение, че пластмасовите не са добри защото се топят, а не изгаря металната част от него. Ако не намериш керамични, купувай пластмасови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порцеланов ако намериш, 16 ампера, някой го беше написал това вече. Стотинки , до левче струва бушончето. Може да ти е изгорял вентилатора примерно. Или някой кабел към/от него да се е разкачил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3180

 

Ето тук също има тема за парното...прегледай я.

 

Колега ето още в началото ти пуснах линк към тази тема за парното!

Там има също съвети от какво може да е...и как да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ако ти е изгорял бушона, няма да имаш чистачки и мигачи също така, понеже те и вентилатора на парното са един бушон #2.

Не искам да те разочаровам, но ако имаш мигачи и чистачки по-скоро ти е изгорял мотора на вентилатора на парното или му се е прекъснал някой кабел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ти май не си наясно откъде ти е проблема. Ако ти работи вентилатора и нямаш парно въпреки това, трябва да търсиш проблема или в задръстен радиатор или зле обезвъздушена система!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе май е най-добре, ако си от София, да дойдеш на срещата в събота и ние ще я погледмен колата!

 

 

:smt004 :smt027 най - доброто предложение за момента!!!

 

ти като нямаш Г.Т.П. май парното ти е по-малкия проблем, а това че понякога чуваш да шуми нещо някъде отпред и на мен ми се струва че това е охлаждане на водата на двигателя, а не парното ти.

 

В една от предишните теми ти казах, че няма да е зле да прегледаш някоя от книгите който са на БГ и ги има баз пари във форума.Както сега питаш за това можеше да прегледаш отгоре отгоре раздела за отопление на купето и каквото не ти е ясно да попиташ тогава малко по точен въпрос. Така нито ти знаеш какво питаш нито ние знаем какво да отговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.