Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замирисва на бензин в купето...


Krankenstein

Recommended Posts

...когато включа парното на фелицията. След като поработи известно време сякаш мирисът изчезва, а може би просто привиквам към него. Някой имал ли е подобен проблем и знае ли на какво може да се дължи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си маркучите. При мен, нищо, че не съм с Фелка, този към карбуратора се беше нацепил и сълзеше, и вентилатора на парното вкарваше парите в купето. Дано съм бил полезен. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си отгпред да не губиш бензин отнякъде. Огледай карборатора. Примерно обогатителя. Най-вероятно теч отпред е причината като пуснеш парното да ти замирисва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, ще поогледам под капака, макар че по Пиербурга не разбирам и нищо не смея да пипам, но ако е някой маркуч ще го сменя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,преди време бях писал за такъв проблем за формана ми но мислех че е газ./раздел обикн.газсистеми/.след като се убедих че не е газ стигнах до там че свалих и резервоара и накрая се оказа че от гърловината за зареждане капачката не уплътнява добре.намерих подходящ гумен уплътнител и го залепих и от тогава няма мирис на бензин,но все още не ми е ясно как се завихряше тази миризма и да влиза вътре след като капачката е вън от купето.по мотора не е имало никъде теч на бензин и затова мислех че е газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,преди време бях писал за такъв проблем за формана ми но мислех че е газ./раздел обикн.газсистеми/.след като се убедих че не е газ стигнах до там че свалих и резервоара и накрая се оказа че от гърловината за зареждане капачката не уплътнява добре.намерих подходящ гумен уплътнител и го залепих и от тогава няма мирис на бензин,но все още не ми е ясно как се завихряше тази миризма и да влиза вътре след като капачката е вън от купето.по мотора не е имало никъде теч на бензин и затова мислех че е газ.

 

да, ама на мен ми се появява само при влключено парно, следователно поред мен идва оттам, откъдето го засмуква вентилатпра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен беше така-колата като е на място паркирана качвам се и няма нищо,тръгвам и след малко започва да мирише тъй като през отворите за парното въздухът влиза и без да си вкл.вентилатора при движение започваше да мирише.уплътни отвора за зареждане ако не мирише от там е било ,ако мирише търси другаде.

успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.