Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ранговете.


Mishelle

Recommended Posts

Колегата Skoda_Estelle направи нови рангове. Това е най-доброто за момента. Ако има възражения, предложения и т.н. - думайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е промяната ?

 

 

Вместо логото на Шкода имаше едни Супер Мариовци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браузерът ти може да е запомнил старите. Ако не си излизал от форума му дай refresh и виж над аватара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъдат добавени. Вече има някои нови :smt007 Задачата е с приоритет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам танцуващия банан ( :smt006 ) ще е хита на сезона :mrgreen:

 

PS: Оооопс... Той не бил един, а много :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми при мен пък се зареждат само половината емотикони :( . Ама банана е страшен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, зареждат се само половината, защото другите имат имена, но нямат гивчета (картинки, иконки). Както казах - ще добавя още. А за бананите - и аз мисля, че стават хит :smt007 Имаше още няколко от тях - ще ги добавя.

PRR - ти на твоя с тези скоби як дансинг си му нарисувал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам предложение за текста под символите на ранга. Някак си ми звучи тъпо да ми пише "аха да си купи шкода" или нещо подобно. Аз шкодата съм си я купил отдавна. По добре нещо от рода "ненаучил се да кара Шкода" или нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ако има и други желаещи за смяна на ранговата "титла" - дайте предложения за 5 степенуващи се титли и ще ги сменя ;) Но трябва да има повече желаещи, защото все пак сме колектив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че скоро май пак ще трябва да увеличаваме броя на постовяете, от които се определя титлата :roll: .

 

Според мен е важно не колко постове имаш, а какво съдържание има в тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съгласен със stenly!

..щото аз може във "Всичко за всеки" да ви пълня главите с глупости и изведнъж да се окаже, че съм "master of Skoda", а някой, дето е помогнал на десетина души със сериозни съвети, няма да е дори "возил се в Шкода".... :cry:

..и ще ме прощавате, ма и аз ще сложа едно-две бананчета, че и мен ме кефят :mrgreen:

:smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006 :smt007 :smt006

..бананско хорце хихиххи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно че тия рангове имат някакво значение ... По-тъпото е че хостинга го няма никакъв.

 

Моля??? И как реши, че хоста го няма никакъв??? Аз почти денонощно кибича в този хостинг. Проблеми за сега НЯМА!!! Скоростта си е наред, хоста е налице.

Поне да се беше аргументирал... Защото ако наистина има проблем, с това твое повърхностно изказване няма как да го отстраня!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че скоро май пак ще трябва да увеличаваме броя на постовяете, от които се определя титлата :roll: .

 

Според мен е важно не колко постове имаш, а какво съдържание има в тях ;)

 

Ами моят е : "Возил се в Шкода", а тая дето я имам ми е трета......... К'во да кажа? Отдавна съм отминал момента с въпроситте "как да я запаля?"; "как се вдига на крик?" и т.н. , ама ранг-а ми е такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре де, дай някаква идея, обсъждаме я, евентуално коригираме и напсваме според желанието на повечето хора тук и я прилагаме. Когато кажеш "това не ми харесва" обикновенно следва "защото ей това е по-добро", нали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден с txl констатирахме че форума е офлайн и се оказа че дори icn.bg не се отваря и това не беше проблем на нашия доставчик. А и честно казано понякога е доста бавен. Не се заяждам, нямам и право просто констатирам и ако може да е градивно бих се радвал, така че не го приемай на нож. Преди време работих в една фирма и там се занимавахме с такива неща (хостинг) и сме имали проблеми с ICN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че скоро май пак ще трябва да увеличаваме броя на постовяете, от които се определя титлата :roll: .

 

Според мен е важно не колко постове имаш, а какво съдържание има в тях ;)

 

Ами моят е : "Возил се в Шкода", а тая дето я имам ми е трета......... К'во да кажа? Отдавна съм отминал момента с въпроситте "как да я запаля?"; "как се вдига на крик?" и т.н. , ама ранг-а ми е такъв!

 

А според мен тези рангове нямат никакво значение и са само за украса... Защо се палите толкова не разбирам :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден с txl констатирахме че форума е офлайн и се оказа че дори icn.bg не се отваря и това не беше проблем на нашия доставчик. А и честно казано понякога е доста бавен. Не се заяждам, нямам и право просто констатирам и ако може да е градивно бих се радвал, така че не го приемай на нож. Преди време работих в една фирма и там се занимавахме с такива неща (хостинг) и сме имали проблеми с ICN.

Това вече е друго нещо. Имам впредвид обосновавенето на мнението. Честно казано съм почти по 12 часа на ден (понякога и повече) било във форума, било на сайта или изобщо някъде, свързано с ICN. До сега падане не съм забелязал, което не значи, че отричам твоето мнение. Относно скоростта - за мен тя е същата, като тази, с която се отваряше стария форум. Може и да има леко забавяне, което лично аз не забелязвам, и което би могло да се дължи не толкова на ICN, колкото на интерфейса на форума - тук има няколко пъти в повече неща, които трябва да се заредят. Но не мисля, че това би трябвало да е някакъв проблем, защото повечето колеги са с добри (имам впредвид нормални) скорости, а и всички знаем, че тези скорости постоянно се повишават. Както и да е, май малко се отклоних...

За ICN - преди да се обърна към тях за хостинг услуга, изчетох доста форуми и актуални статии в медиите на тема Хостинг. И тук си прав - според форумите преди 2 години (грубо) ICN наистина не са били на ниво. Има ли са чести прекъсвания, съпорта им е бил зле и т.н. И отново във форумите, но с по-актуални към днешна дата мнения, излиза, че хората вече са доволни от ICN и на много места, когато някой попита кой доставчик да избера - отговора (обоснован) е ICN. От друга страна, според някои печатни издания, които следя от близо, в момента ICN са една от водещите хостинг компании на нашия пазар. Към информацията, която съм изчел искам да прибавя и друго - в момента от по-големите хостинг компании, единственно ICN предлага за тези пари 10Gb дисково пространство. А при направата на една съвсем проста равносметка ние имаме нужда от голямо пространство, на което да съхраняваме цялата информация, свързана с дейноста и развитието на клуба. Именно заради това смятам за логичен избора, който съм направил при определяне на хостинг компания. По стечение на обстоятелствата този избор го споделих и точно с txl и съм му много благодарен за съветите, които ми даде относно друга хостинг компания, към чиито услуги се бях запътил да ползвам за клуба.

Ако наистина с течение на времето се окаже, че услугата на ICN, която ползваме не е достатъчно качествена за нуждите ни, гарантирам, че незабавно ще сменя хостинг компанията.

 

P.S.: Не съм твърдял, че си се заяждал :oops: Просто ми стана малко ... криво, че просто ей така се подмята едно мнение без довод. Надявам се да ме разбираш какво имам впредвид ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе от цялата работа разбрах че някой плаща а друг се оплаква...

Мисля си че не е лошо да посъберем, макар и малка сума, от всеки и да я дадем на тия които плащат за хостинг, поддръжка и ни дават възможност да пишем в тоя форум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.