Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоматично включване на фаровете


paralichko

Recommended Posts

Не разбрах,за какво автоматично включване говорите.За мен това означава,когато е тъмно да ти се вкл.фаровете,когато е светло да се изключват.Иначе какво му е автоматичното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • paralichko

    8

  • L&R

    7

  • yohi

    6

  • Боби Доктора

    4

Най-много писали в темата

днес ходих до ЕТ - казаха ми, че монтажа на въпросното реле струва 50 - 60 лева и им трябват 3-4 часа за монтажа... май ще пропусна в тоя случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наред ли тия въобще? За някакво си реле 50 лв. BobiDoctora съвсем добре е написал какво е нужно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах,за какво автоматично включване говорите.За мен това означава,когато е тъмно да ти се вкл.фаровете,когато е светло да се изключват.Иначе какво му е автоматичното!

 

Значи като включиш запалването да се включват и фаровете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наред ли тия въобще? За някакво си реле 50 лв. BobiDoctora съвсем добре е написал какво е нужно.

 

Дали са наред - не мога да кажа, ама 120 - 130 лв. (62 кинта реле и 50 - 60 монтаж), пък и да ми се раз скърца таблото от интервенцията... ще да излезе голяма "екстра" това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наред ли тия въобще? За някакво си реле 50 лв. BobiDoctora съвсем добре е написал какво е нужно.

 

Дали са наред - не мога да кажа, ама 120 - 130 лв. (62 кинта реле и 50 - 60 монтаж), пък и да ми се раз скърца таблото от интервенцията... ще да излезе голяма "екстра" това

Не ти трябват интервенции по колата.Аз като си познавам БГ майсторите се отказах и от тунинг,без да ме притеснява каквато и да е цена.Не пипай нищо по колата/без нужда/-няма да сгрешиш.В БГ причината винаги е в другия//майсторите винаги имат оправдание/.Не пипай нищо по колата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябват интервенции по колата.Аз като си познавам БГ майсторите се отказах и от тунинг,без да ме притеснява каквато и да е цена.Не пипай нищо по колата/без нужда/-няма да сгрешиш.В БГ причината винаги е в другия//майсторите винаги имат оправдание/.Не пипай нищо по колата!!!

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко smile188

 

Днес на светофара на Графа и България, току пред мене спря нов Мерцедес GL. Докато спираше, плавно му се включиха фаровете за мъгла и когато спря те плавно изгаснаха. Много му се изкефих, мисля, че е автоматична тая джаджа, но може и да греша.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко smile188

 

Днес на светофара на Графа и България, току пред мене спря нов Мерцедес GL. Докато спираше, плавно му се включиха фаровете за мъгла и когато спря те плавно изгаснаха. Много му се изкефих, мисля, че е автоматична тая джаджа, но може и да греша.

 

Поздрави.

Tова е интересно и не е трудно да се направи, при мен също като запаля двигателя плавно се палят светлините, после след угасяне на мотора плавно се гасят, плавните процеси са доста ефектни :D, а и пазят лампите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.