Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Губя мощност


zloQQ

Recommended Posts

Темата е на Jorjo

 

Преди 10 дни си купих Octavia 4x4 1.9 TDi, 90 к.с. 2001 г.

Проблема е следният: както си карам 120-160 км/ч изведнъж предницата ми забива и скороста започва да пада до 100-120. Смених горивен филтър но проблемът остана. Казаха ми че вероятно има недостиг на гориво.

От Ямбол съм и ще се радвам ако ме насочите към специалист в региона или ми дадете съвет?

 

Благодаря предварително! Тук има много полезна информация.

 

Преместено от www.skodaowner.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name="Nikolas_N

]Аз до скоро имах същия проблем с Megan dT 90к.с. и проблема се оказа в отчупени частици от гумичката на клапана за спиране и пускане на нафтата. Но преди да стане това колата не гаснеше(клапана явно не е можел да затвори). Парченцата от тази гумичка' date=' макар и малки, запушват каналите на помпата и се получава недостиг на гориво. Дано при теб да е по-лесно отсраним проблема.[/quote']

 

Преместено от www.skodaowner.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох в сервиз на шкода в Бургас, момчето само откачи маркуча от горивния филтър към резервоара отвори капачката на резервоара и го продуха с компресора. За 2 мин. работа, каза да слагам добавки към нафтата защото имало боклуци (зареждам само в реномирани но...). Цялата работа за 10 лв.

 

Преместено от www.skodaowner.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.