Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

none


Recommended Posts

Браво НАСКО-очакваме продължение!То и аз трябва да пусна тема-ама като незнам как да си кача снимките :( -ще помоля коко да помогне-Redline__ HELP!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълния%20адрес%20до%20снимката,%20качена%20някъде%20на%20някой%20сървър,%20а%20до%20края%20на%20деня,%20най-късно%20утре%20-%20качена%20в%20галерията

 

т.е. точно така както е в предишния форум.

Ако има още нещо, което те интересува, най-важното е събрано отгоре на форума във "Въпроси и оговори" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси-но ако ми и обясниш как да кача снимките на някой сървър-много ще съм ти благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Евалата!!! Ще кажеш ли две думи за технологията. Т.е върху какво си го редил рогоските и смолата? Нещо като калъп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остават калниците и предната маска e там вече ще е многото гърч ама вече му свикнах на номерата и няма да ги правя по два три пъти нештата (като предния капак :D )

 

предния панел ще е нещо такова http://www.leblogauto.com/images/mitsub ... cept_3.jpg

 

калници некви такива http://www.rapidcars.com/images/fordshelbycobra3.jpg

 

Само да отбележа, че втория линк за калниците не работи.

 

П.П: Сори за офф-топика :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
от магазин

....от същия ,дето си набавих аз "кристалните фарове "! :mrgreen:

(затуй ся съ чуда кристал ли да слагам на "yellow submorine", или

четворка фонари ;) ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.