Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честито!


kukumitcin

Recommended Posts

Благодаря на всички колеги (те си знаят кои са), свързани с направата на това готино място! Няма да изброявам имена, за да не пропусна някой. Ами...да си пожелаем безпроблемна експолатация и все така напред да бутаме ИДЕЯТА!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да я бутаме звучи добре, ама да не почнем да я влачим :lol:

Това в кръга на майтапа разбира се, малко черен хумор, дет се вика.

 

Велко, радваш ме с този цвят :)

 

Благодаря на всички и най-вече на тези, които повярваха в резултата, преди да го видят :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това синьо сме само да турим знака на Европейския съюз отдясно :)В кръгана шегата разбира се относно цвета :)

Но Велко можеше да си продължи със синьото да пише - явно е предвиждал цвета.

Съдейки по сегашния може да си мисля за следващия скин на форума :lol::lol:

Всичко е супер- дано така продължи!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума, наистина изглежда много добре, а онова лого с L&K и Стрелата на Шкода, просто кърти :mrgreen: . Браво на всички виновници за новия ни форум!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей hamsia, право в десетката със снимката на аватара ти. Меко казано ми е любимец. Сега се чух с него, някъде към час говорихме на Скайп-а. Та викам му аз "абе тука има един колега в нашия Шкода форум, hamsia му е ника..." А той отговори "ааа знам го аз, прати му много поздрави, ама какво е това Шкода" :mrgreen:

 

Гога, логото вярно че кърти 8) Какво да му турна - © или ®, че mimi.b беше предложила да краднем от немските колеги нещо, ама да не стане така, че те да гепсат от нас :evil: Някой в час ли е, кой от двата символа да сложа. На лого май се слагаше R-чето, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle - то и предния ми аватар и този са тематично свързани - оставям да се сетиш:)

А колкото до Жан Рено - имам позната разговаряла в Париж на едно представление в театъра ходила, и докато чакала и пиела кафе той седнал до нея:)

Беше и подарил огромен плакат от предтсвлението във цял ръст, а и разговора с него - беше очарована що за човек е!!!

Колкото до © или ®

© - мисля че не става :

Copyright is a set of exclusive rights regulating the use of a particular expression of an idea or information. At its most general, it is literally "the right to copy" an original creation. In most cases, these rights are of limited duration. The symbol for copyright is © (Unicode U+00A9), and in some jurisdictions may alternatively be written as either © or ©.

 

Колкото до ®:

A trademark, trade mark, ™ or ®[1] is a distinctive sign of some kind which is used by a business to uniquely identify itself and its products and services to consumers, and to distinguish the business and its products or services from those of other businesses. A trademark is a type of industrial property which is distinct from other forms of intellectual property.

Май пак не става:)

 

По скоро что не сложиш със ситен шрифт : http://www.skodaclub-bg.org

 

Поздрави

 

ПП: Цитатите са от Wikipedia - не са мои:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, логото вярно че кърти 8) Какво да му турна - © или ®, че mimi.b беше предложила да краднем от немските колеги нещо, ама да не стане така, че те да гепсат от нас :evil: Някой в час ли е, кой от двата символа да сложа. На лого май се слагаше R-чето, а?

 

И аз си мисля, че един дребен шрифт с адреЗа :mrgreen: на форума е по-добрия вариант.И ако можеш да увеличиш малко размера на изображението ако е възможно. Човече, още веднъж ще ти го кажа - браво за форума! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След мъничко ще го резервирам логото само за нашия клуб. Не че няма да може да се изреже ако на някой му се занимава, ама важна е идеята ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит новият форум!

Хиляди благодарности на всички,който направиха това реалност!

Браво,момчета! =D> =D> =D>

Страхотни сте както винаги!

Смятам,че трябва скоро да се съберем да отпразнуваме събитието!

 

 

П.П. Защо някои от бутоните горе ми излизат на англ.Някакви настройки ли трябва да променям?

Имам и предложение-ако е възможно при писане на отговор да има бутон за проверка на правописа,понякога просто грубите грешки ти вадят очите.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутоните, които ти излизат на английски са Нова тема и Нов отговор. Нали не е проблем за сега да останат така ;) Просто са така "преведени". Ще го имам впредвид. Впрочем, нали си си сложила да използваш темата Кобалт, т.е. синьото :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВОО на всички които се наеха с това не леко начинание. :smt008 :smt008 =D> =D> =D> \:D/ \:D/ :smt006 :smt007 :smt007

Да ние честит този форум и да си го пазим чист и непокутнат от спамове и др. такива. Още веднъж БРАВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-отгоре си имаш Профил (под името на сайта). Влизаш в него. Там можеш да си избереш език на форума (желателно е БГ) и точно под него имаш Стил на борта - избери си Cobalt 2.0 и ... си вкрак с модата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че не е проблем да са за сега на англ.

Не разбрах Кобалт от къде се избира :oops: .

Защо има разлика в броя на мненията?(не е от голяма важност,просто питам)

кобалт се избира долу в менюто профил

пи6е стил на борда там са всички скинове добавени до момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то идеята на новия форум се съдържа в момента точно в Кобалт. Другите две теми можеш да ги избираш, защото във стария форум профилът ти е запомен с някоя от тях. И ако ги няма тук няма да можеш да влезнеш ;) Не и докато не лажеш, че искаш Кобалт. Всъщност аз в началото Кобалта го бях направил задължителен. Но не съм убеден, че на всички ще ви хареса синьото, затова има и алтернатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.