Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАЗДЕЛ


anastas

за tuning раздел  

22 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

абе секи авто форум си има раздел тунинг та става ясно

предложението ми само не казваите че те шкодите нестават или пък

нямат нужда...... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как така един раздел за тунинг? Може ли тунинга на 1000МБ, Фаворит и Фабия да е в един раздел? Трябват раздели за тунинг за всеки модел, за да не става каша. А защо за всеки модел да не направим по няколко раздела - напирмер, един за силов тунинг, един за оптичен?

 

Накратко, аз съм против. Има технически раздели за всеки модел, да се пише в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как така един раздел за тунинг? Може ли тунинга на 1000МБ, Фаворит и Фабия да е в един раздел? Трябват раздели за тунинг за всеки модел, за да не става каша. А защо за всеки модел да не направим по няколко раздела - напирмер, един за силов тунинг, един за оптичен?

 

Накратко, аз съм против. Има технически раздели за всеки модел, да се пише в тях.

 

според теб колко човека в момента от форума си тунинговат шкодите? 1,2,5,10?? Според мен точно един раздел тунинг ни трябва в момента. Не че не може и сега да се пише в съответния раздел за която кола става въпрос но сега има 770 (май) членове. като станат 1600 (примерно) дали няма да е необходим предвид множеството теми които ще се пускат. Затова ми звучи добре идеята - но с нея да се обърнем към Michelle да я включи в новия форум е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как така един раздел за тунинг? Може ли тунинга на 1000МБ, Фаворит и Фабия да е в един раздел? Трябват раздели за тунинг за всеки модел, за да не става каша. А защо за всеки модел да не направим по няколко раздела - напирмер, един за силов тунинг, един за оптичен?

 

Накратко, аз съм против. Има технически раздели за всеки модел, да се пише в тях.

 

според теб колко човека в момента от форума си тунинговат шкодите? 1,2,5,10?? Според мен точно един раздел тунинг ни трябва в момента. Не че не може и сега да се пише в съответния раздел за която кола става въпрос но сега има 770 (май) членове. като станат 1600 (примерно) дали няма да е необходим предвид множеството теми които ще се пускат. Затова ми звучи добре идеята - но с нея да се обърнем към Michelle да я включи в новия форум е моето мнение.

Подкрепям! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да има:

----------------

Вариант 1:

Раздел Тунинг

- целия Шкода тунинг тук

----------------

Вариант 2:

Раздел Тунинг

- Тунинг на 105/120/130

- Тунинг на 110, Гарде, Рапид

- Тунинг на Фаворит, Форман, Фелиция

- Тунинг на Фабия, Октавия, Суперб

-----------------

 

Както решите, така ще бъде. Но със сигурност трябва да има и един раздел за музиката, който мисля няма смисъл да се цепи на модели, защото там приликите са повече от разликите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1: :roll:

 

мисля че ако е на отделни ще е много размито пък и не се различават

чак толкоз колите :arrow: може би с двг отзаде и отпреде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не че съм компетентен в тунинга :P , ама си мисля, че максимум 5 човека от тоя форум имат коли (Шкоди) с какъвто и да е performance... 1 раздел е напълно достатъчен, от нас зависи дали той ще е подреден, т.е. според мен ако темите се озаглавяват по следния начин - например:"[Favorit] Спортно окачване" то този раздел, макар и за всички модели, ще бъде прегледен...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен един раздел за тунинг е абсолютно достатъчен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако изобщо има раздел тунинг трябва да е само 1 за вс. модели. струва ми се, че ще стане като с раздел :"газови инжекциони" никой няма да пише нищо там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако изобщо има раздел тунинг трябва да е само 1 за вс. модели. струва ми се, че ще стане като с раздел :"газови инжекциони" никой няма да пише нищо там.

Прав си!

Затова мисля, че ще се пълни само с ламерски изказвания за спойлери, брони, тасове, прагове и други глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Както мнозинството пожела - има един общ раздел за тунинг. Относно раздел Проекти (предложението на Satan) - някак си не звучи добре Но Skoda_Estelle даде неволно много добро предложение - може да се направи раздел Реставрация. Там наистина би могло да се проследява цялостната работа по автомобила - от гнилите прагове до перфектната боя. Само че де да го лепна - може би в Тунинг, но тогава Тунинг трябва да се прекръсти на примерно Подобрения.

 

Чакам отзиви ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз точно това имах предвид. Все си мисля че трябва да е близо до САМ СЕ СПРАВИХ!!! А и това което правим и са направили доста хора тук е именно реставрация. Пък и неможе някой да реставрира без поне от време на време сам да се справя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.