Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно Октавия РС


werz

Recommended Posts

Това с дърпането ми се струва най-малкото странно,при положение че говорим за Шкода!Все пак съгласете се това е "нормална" кола и "дърпането" не е онова дърпане :)

На колегата-честито и от мен и безаварийно каране!

Някой знае ли горе-долу колко РС има продадени?Аз поне съм виждал 3-4,но не знам дали са от "обикновенните" или става дума за 200 кс. :)

Поздрави! 8)

 

Ти всъщност сега какво искаше да кажеш, приятелю, че нищо не ти се разбра? (1)Че Шкодите не са за гонки, (2)питаш колко РСки има в БГ или (3)колко вида РС има ?

 

1. Става дума за гонка между new Octavia RS и Fabia RS (вслучай, че не си разбрал от темата, която е 6стр).

2. Отиди в ЕураТек и ги помоли за справка, колко РСки са продали... (надали някой от форума стои пред ЕТ и ги брои)

3. Ти какво разбираш под "обикновен" РС ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • werz

    22

  • BlackPearl

    16

  • zloQQ

    14

  • stenly

    12

Най-много писали в темата

Не мога да разбера,защо някои хора тук винаги тругват на "нож",ако не са доволни от някой пост.Еми да-смятам че дърпането на шкоди не е много далновидна дейнпост,все пак ако си такъв маняк,има други марки коли,които ще ти доставят това удоволствие!Не ме разбирайте погрешно-аз съм много голям фен на Шкода,но не точно и на дърпането :).

Попитах просто ей така,дали някои нямя информация относно РС-ките,не съм искал разбира се точна бройка!

8) Остани със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера,защо някои хора тук винаги тругват на "нож",ако не са доволни от някой пост.Еми да-смятам че дърпането на шкоди не е много далновидна дейнпост,все пак ако си такъв маняк,има други марки коли,които ще ти доставят това удоволствие!Не ме разбирайте погрешно-аз съм много голям фен на Шкода,но не точно и на дърпането :).

Попитах просто ей така,дали някои нямя информация относно РС-ките,не съм искал разбира се точна бройка!

8) Остани със здраве!

 

Относно кои РС-ки :roll: Fabia RS, Octavia I RS или Octavia II RS :roll:

 

Мисля, че някой колега трябва да те повози малко на RS и после ще си поговорим малко по-трезво по въпроса: "Става ли шкода за дърпане или не" :lol:

 

Струва ми се, че мога да уредя возене на Fabia RS 170 коня 410 NM от Пазарджик до София и обратно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително,колега! :) Признавам си,че не съм се возил в РС,дано ми се усмихне някой ден щастието,а пък ако мога и да си купя.....еее супер!:)

Поздрави! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека аз отговоря на колегата!

1 колко РСки има в България-от старите съм виждал 3-и понв знам за 3-без да броим софииските!Има една Ямболска-сребриста с големи емблеми Шкода на колоната след задната врата-има червена Старозагорска има и Сребриста с пловдивска регистрация!

-нови РСки-до преди месеца в БГ бяха само 2-черна и синя като мисля че има още една синя в салона в Надежда ако не се лъжа-това беше преди месец-понеже ходих до добричката Шкода и питах и те ми казаха че за сега има само 2 продадени в БГ(преди месец)

-за дърпането-ОК не си фен-но пък никой от нас не е казал че е рейсър и това е целта му-все пак дизелова кола не е за гонки-за гонки е колата на РС-МАД!

Моят слъчай е че Фабия РС е перфектен автомобил-малък компактен(като за млад човек като мен)-с доста добри характеристики и екстри-все пак нова кола с ксенон супек готин салон пъргав двигател-предвид килограмите и и 6ск кутия едва ли ще намериш за такива пари при друг производител

-Интересно ми е просто как ще се представи колата ми срешу октавия РСа

-а за гонките-няма нищо лошо да се пуснеш за да си сравниш колата с коли със сходни двигатели или коне за да видиш как се представя!

Никой не е казал че колата му е за гонки и сме някакви РАЦЕРИ И ТН-просто някой обичат да карат бурзо спортно и едновременно с това да имат и кола за ежедневието-мен лично ме устройва Фабия РС,а колегата Октавия РС-мен си ме кефи-малка кола но пък много бърза за класа си и с още някой козметични промени-ОЙ КОТЬО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребристата Шкода от Пловдив за която говориш я знам,виждал съм е доста пъти,но не бях сигурен дали е РС или просто оптичен тунинг.Но след като казжаш ти вярвам.В София със сигурност съм виждал поне 2 червени РС,мисля че беше преди около месец.

Мерси за инфото все пак и Поздрави! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в студентски град се разхождат 3 Rs-a, червена, сребриста и черна, като Искрене последната я сбърках с твойта и изскочих на пътя махайки с ръце :roll: ). В мобиле се продаваше една русенска - черна, не можете да им хванете края бе хора ....

 

За тва пък, че шкодата не била за гонки, тва просто няма да го коментирам.

 

Еми да-смятам че дърпането на шкоди не е много далновидна дейнпост,все пак ако си такъв маняк,има други марки коли,които ще ти доставят това удоволствие

 

В какви други коли ми препоръчваш да се кача, че да се накефя. Качвал съм се, карал съм и съм стигнал до извода, че по-голям кеф от Шкадака няма.Ако щеш ме мисли за недалновиден или болен дори :mrgreen: .

 

И ти със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка-за Октавия Рс говорих че съм виждал 3!За Фабия незнам точно колко има!Знам че във Бургас има 2(черна и червена),Варна вече 2 се навъдиха-на Вилизар червената и още една черна-в Добрич 1(моята ;) ) в русе тази черната-в стара загора има една сребриста и тн......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моя РС стават 3 които Еуратек са продали в БГ. Много страдах че не ми дадоха да направя тест драйв, а те само дето не ми се изсмяха :) Едната е в софия, другата някъде в страната. Другите са оптичен тунинг или вкарани отнякъде. На колегата с фабията му определям среща събота в 2 часа на правата на бояна пък да видим има ли дизела почва у нас :) Само да кажа че още съм с летните гуми и въртя при всяка скорост, така че имаш шанс. Аре безаварийна сред джигитите в софия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка-за Октавия Рс говорих че съм виждал 3!За Фабия незнам точно колко има!Знам че във Бургас има 2(черна и червена),Варна вече 2 се навъдиха-на Вилизар червената и още една черна-в Добрич 1(моята ;) ) в русе тази черната-в стара загора има една сребриста и тн......
Във Варна има и още. От къде го познаваш Вилизар?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го познавам лично-покрай Мирослав го знам-виждал съм му колата.А за варненски Фабии Рс-аз поне знам за неговата червената и още една черна-но освен неговата-тази черната нито веднъж не съм я засичал-аз много често щъкам из варна я за древки,я за кафенце при колегите от Щкода я във Винса от време на време(магистър съм)-така че моята не я бройте към Варна :lol: !

А на колегата tihok-батка аз не съм от софия а от добрич-на някой събор или среща ще се пробваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.